Marek Piekarczyk powraca – koncerty z nową formacją!

 

Marek Piekarczyk powraca! Muzyk połączył siły z wrocławskim zespołem Strain. A już niedługo będą miały miejsce również wspólne koncerty.

 

Marek Piekarczyk, najbardziej znany chyba z zespołu TSA, powraca z nowym zespołem! Muzyk połączył siły z wrocławską grupą Strain. I już teraz zaprasza na wspólne koncerty. Pierwszy z nich odbędzie się 13 grudnia w Obornikach Śląskich. Ze sceny usłyszymy zarówno kawałki TSA, Strain oraz utwory z solowej twórczości Piekarczyka. 

Jak zaprasza muzyk:

Premiera! Premiera! Po raz pierwszy w tym roku, będzie ostro na moim koncercie. Z zespołem Strain nie ma żartów – „łoją” jak należy. Będą najlepsze utwory TSA w nowych wersjach, kompozycje premierowe i wiele niespodzianek… Zaśpiewam ze STRAIN pierwszy raz, więc będziesz świadkiem historycznej chwili! Fanów mocnych brzmień zapraszam! 

 

 

Marek Piekarczyk oraz zespół Strain!

Wspólny singiel oraz koncerty nie są czymś nowym wśród muzyków. Strain ma na swoim koncie występy między innymi przed TSA. Dzięki temu, Piekarczyk brał już gościnny udział na drugim albumie grupy w 2018roku. A wspólny koncert odbył się podczas tegorocznego festiwalu w Jarocinie.

Mateusz Galecki, lider oraz wokalista Strain:

Perspektywa współpracy z tak legendarnym rockowym wokalistą to dla nas ogromny zaszczyt. To postać, która miała ważny wkład w polską muzykę, a przy tym twórczy i otwarty człowiek. Wszystko wskazuje na to, że możemy razem urodzić coś ciekawego i nowego. Nie możemy doczekać się dzielenia się tym z publicznością.

 

Marek Piekarczyk oraz Strain we wspólnym utworze „Ucieczki”