Łydka Grubasa z nowym teledyskiem do utworu „Ona mówi”

 

Kilka dni temu swoją premierę miał nowy teledysk do utworu „Ona mówi” zespołu Łydki Grubasa.

 
Członkowie zespołu Łydka Grubasa zawsze tworzyli po swojemu. Od samego początku przyzwyczajali nas do szyderczych piosenek i groteskowych teledysków, w których nie brakowało porządnej dawki humoru i dystansu. Tym razem otrzymaliśmy wideo do utworu „Ona mówi” z ostatniej płyty – „Socjalibacja”. Stworzony teledysk ukazuje przełamującą stereotypy historię o ewolucyjnej sile kobiet, które dawno już wyszły z roli wrażliwych i delikatnych kur domowych, a swoją odwagą i zaradnością przyćmiewają niejednego mężczyznę. Premiera wideo odbyła się 11 czerwca.
 
Jak zdradza nam Hipis, wokalista grupy:
Czasy się zmieniają, dzisiaj He-Man ma problem z jedną pompką, a jaskiniowiec nie wie, za który koniec złapać maczugę. Kobiety za to przeszły niesamowitą ewolucję – dzisiaj to one tatuują się po brwi i zapijają gorzałę benzyną. Bohater naszego teledysku na własnej skórze przekona się, co prezentuje sobą dzisiaj piękniejsza połowa ludzkości. Vivat, baby!

Łydka Grubasa – Ona mówi

 
Łydka Grubasa obecnie planuje serię koncertów, które będą trwały niemalże przez cały okres wakacyjny. Jak zdradza nam manager grupy, Marcin Koćmierowski:
Ruszamy w Polskę grać utwory! Choć w przepisach dotykających branży muzyczno-eventowej wciąż widzimy chaos, brak logiki i dużo niejasności, nie chcemy siedzieć i narzekać. Trasa jest już zaklepana. Jedziemy do ludzi nieść im energię i pozytywny flow, z którego słynie ten zespół. Zapraszamy wszystkich serdecznie – przyjdźcie na nasze koncerty! Będą to niezapomniane wydarzenia, po których Wasze łydki długo będą dochodzić do stanu wyjściowego…