Łukasz Łyczkowski & 5 RANO – „Obudź się i żyj”

 

 

Łukasz Łyczkowski oraz 5 RANO opublikowali teledysk do najnowszego utworu „Obudź się i żyj”. Jest to trzeci singiel, który promuje nowe wydawnoctwo – „Korzenie”.

 

Kawałek „Obudź się i żyj” pokazuje mocniejsze oblicze zespołu 5 RANO. To jednoczeście ukłon w stronę osób, które zawsze są przy zespole. To podziękowanie za wiarę, lojalność oraz obecność na koncertach.

Oddajemy w Wasze ręce klip do singla „OBUDŹ SIĘ I ŻYJ”, który pokazuje, że nieobce są nam cięższe brzmienia, co doskonale widać na koncertach zespołu.
„OBUDŹ SIĘ I ŻYJ”- to jakże ważne słowa w dzisiejszych czasach!
XXI wiek przyniósł nam wiele niebezpieczeństw: niekończący się wyścig szczurów, goniących za dobrani materialnymi, wszechobecna manipulacja systemu, który nas z premedytacją programuje, ustawia nasz światopogląd i uzależnia od siebie we wszelki możliwy sposób – od posiadania nas w sferze finansowej, po usypianie naszej czujności i ogłupianie, abyśmy nie czytali między wierszami i nie dostrzegli tego, co robią. Stąd ten apel: OBUDŹMY SIĘ I ŻYJMY w pełni świadomie, samodzielnie myśląc i decydując o własnym losie !

 

Łukasz Łyczkowski oraz 5 RANO – „Obudź się i żyj”

 

Muzyka: Łukasz Łabędzki

Słowa: Łukasz Łyczkowski

Zdjęcia: Bukowsky Studio

Ujęcia z „Winobrania” w Zielonej Górze: Artur Pawlik

Montaż: Bukowsky Studio