Lubuskie Dobrze Rockuje Fest! Czyli Przegląd Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego 2020

 

Już pod koniec sierpnia wszystkie drogi prowadzą do Sulęcina! Odbędzie się tam finał Przeglądu Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego. Zapraszamy!


 
Sulęciński Ośrodek Kultury przy współpracy z Lubuskie Dobrze Rockuje oraz Radio SOK zapraszają na finał Przeglądu Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego! Jest to trzeci i zarazem ostatni etap przeglądu. Podczas koncertu zwycięski zespół zagra na przyszłorocznej edycji Wake Up & Live, który co roku odbywa się w Sulęcinie.

Wydarzenie, oprócz tego, że odbędzie się na Letniej Scenie Klubu U Bulka, dodatkowo transmitowane będzie na żywo w mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube.

Projekt realizowany jest w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.  

 

Podsumowanie Wake Up & Live 2018 – czyli dlaczego warto wygrać przegląd:

 
 

Lubuskie Dobrze Rockuje Fest – Przegląd Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego 2020 – szczegóły

 

Tegoroczny finał Przeglądy Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego odbędzie się już 28.08.2020. Zespoły wystąpią na Letniej Scenie Klubu u Bulka i Radia SOK – na starym korcie tenisowym. Znamy już zakwalifikowane zespoły oraz dokładną rozpiskę godzinową:

18:30 Dyfër 
19:15 Meteroids 
20:00 Gra Sów 
20:45 Jugosławia 
21:30 I-REY 

Szczegóły dojazdu oraz więcej o zespołach doczytać można tutaj.

 

Zanim weźmiecie udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19, obowiązującymi zarówno w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej w Sulęcinie, a także na wszystkich imprezach (także plenerowych!) przez nas organizowanych.
 
Wspomniany zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu, a także osoby zaangażowanej w jego organizację.
Dokument znajduje się na stronie internetowej www.soksulecin.pl w zakładce „DOKUMENTY DO POBRANIA”.