Letnia Scena VooDoo Club! Carol Markovsky / Mith / My Own Wasteland

 

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Letniej Sceny VooDoo Club

Tym razem zapowiada się bardzo lokalny wieczór, ponieważ zagrają dla nas zespoły z warszawskiego podwórka.

Na scenie usłyszymy: 

Carol Markovsky (Rock / Blues Rock) 
Mith (Hard Rock / Alternative Rock) 
MY OWN WASTELAND (Rock’n’Roll / Hard Rock / Punk Rock) 
 

Szczegóły wydarzenia.

Regulamin klubu.

 

 

CAROL MARKOVSKY – Warszawa 

instagram | facebook

Jeśli zastanawialiście się kiedyś ile Pereł Export można wypić jednej nocy i nie wykitować powinniście zapytać tych chłopaków. Jeśli kiedyś zastanawiałaś się jak wyglądałby Twój idealny facet – powinnaś zagadać do tych chłopaków. Jeśli kiedyś zastanawialiście się, jak to jest słuchać tyle Lady Pank i Rolling Stonesów i jeszcze dobrze słyszeć – spójrz na tych chłopaków. Jeśli kiedyś zastanawialiście się czego potrzeba polskiej scenie muzycznej – no to nie wiem, zapytajcie Organka albo kogoś takiego. Już niedługo ukaże się ich debiutancka EPka „Prąd&Jazz”. 

 

MITH – Warszawa  

facebook
 
Grają razem już od pięciu lat. Od początku działalności starają się tworzyć własną muzykę, w którą wkładają całe serce i zaangażowanie. Z tego zestawienia różnych gustów i podejść do muzyki powstała mieszanka, którą klasyfikowalibyśmy jako rock o niejednolitej twarzy. Dwóch panów i dwie panie ~ a cały ten galimatias po to by spełniać swoje marzenie, realizować pasje i grać dla publiczność w nadziei na przekazanie jak największej ilość energii. 

 

 

MY OWN WASTELAND – Warszawa 

instagram | facebook | soundsloud | bandcamp

Rock’n’rollowy zespół z Warszawy założony w maju 2017 roku łączący w sobie masę energii, skoczne i melodyczne riffy oraz oryginalne teksty opowiadające o pozytywnym i utopijnym podejściu do świata w XXI wieku. Na przełomie stycznia/lutego 2018 zespół wydał własnym nakładem debiutancką EPkę pt. „Nothing You Wanna Know” oraz nagrał 2 amatorskie teledyski do piosenek „Nothing You Wanna Know” oraz „S.C.R.E.A.M.”. Płyta została już wyprzedana.