Las Melinas z nowym singlem!

 

Dzisiaj(08.03) o 19:00 miała miejsce premiera nowego singla Las Melinas – Coconut Woman.

Las Melinas o nowym utworze:

 „Coconut Woman” jest utrzymany w stylu early / skinhead reggae, z czym wcześniej się nie mierzyliśmy. Tym bardziej zachęcamy, sprawdźcie jak nam poszło. Miks i mastering wykonał Skank Ranger, władca basu z olsztyńskich Nagórek.

Ten kawałek nie jest z pewnością zapowiedzią zmiany stylu jaki sobie dotychczas wypracowaliśmy. Materiał, ktry mamy nagrać to również mieszanka ska, rockandrolla czy swingu. Nie staramy się tego definiować w jakimś przesadnym stopniu. Lubimy poeksperymentować, a że jest nas sporo to każdy wnosi coś od siebie. Od jazzu po punka. Wychodzi z tego mieszanka, której możecie doświadczyć głównie na koncertach. 

Najbliższe koncerty to kontynuacja naszej mini trasy BIMBRY TOUR. Zapraszamy do Gdańska, klub Paszcza Lwa, 29.03. oraz Olsztyna, klub Carpenter Inn., 30.03.

Posłuchajcie sami!

 

Las Melinas – Coconut Woman

Las Melinas – Coconut Woman

Miks i mastering: Skank Ranger !!!

Oprawa graficzna: Cezary Bednarczyk

 

Las Melinas to kapela przyjaciół. Dokładnie jest nas 8 w kapeli, ale w rodzinie są również bracia T. Wojtek i Piotrek. Od ponad 6 lat jeżdżą z nami na koncerty w charakterze kierowców głównie, ale ci goście są jak orkiestra. Naprawią zepsute, sprzedadzą płytę i koszulkę, zbiorą wszystkich do busa. Wszyscy mieszkamy aktualnie w województwie lubuskim, choć pochodzimy z różnych miast w Polsce. W tej formie kapela działa od roku 2010 z drobnymi zmianami personalnymi. Część z nas, głównie sekcja dęta ma do czynienia z muzyką zawodowo. Paweł, puzonista, gra w w Wojskowej Orkiestrze Dętej w Żaganiu. Patryk gra w orkiestrze górniczej w Polkowicach na saksofonie. Grzesiek, również saksofonista uczył dzieciaki grać. Kwestia nagrań i sprzętu jest opanowana przez Arka, który gra na basie. To wszystko fajnie się zgrywa i dzięki temu jakoś sobie koncertujemy i od czasu do czasu nagrywamy nasze kawałki. Dotychczas wydaliśmy dwa albumy 100 % D.I.Y.