Kult – zapis koncertu z festiwalu Pol’and’Rock trafił na platformy streamingowe

 

Najnowsze wydawnictwo z kostrzyńskiego pola – zapis koncertu zespołu Kult – trafił w tym tygodniu na platformy streamingowe.

 

W 2019 roku, po wielu latach wyczekiwań, Kult wystąpił w Kostrzynie w ramach Pol’and’Rock Festival (dawniej Woodstock). Pod sceną zebrała się milionowa publiczność. Zespół nie kryje, że dzięki temu dali największy koncert w swojej dotychczasowej karierze, a prawdopodobnie również w całej Polsce! Jak wspomina wydarzenie Jurek Owsiak:

Przez całe 106 minut i 24 sekundy Kazik i jego załoga trzymali nas wszystkich za rock’and’rollowego ryja, przez sekundę nie zeszli z tego poziomu, łojąc tylko te najlepsze, niełatwo wybrane kawałki, aż do samego końca tego niezwykłego koncertu. Kto był, ten wie, jak wyglądało to absolutnie wyjątkowe, przedpandemiczne wydarzenie w czasach, kiedy era rock’n’rolla była żywa, a koncerty mogły być organizowane.

Zespół Kult wystąpił w składzie: Kazimierz Staszewski, Tomasz Glazik, Tomasz Goehs, Janusz Grudziński, Wojciech Jabłoński, Piotr Morawiec, Jarosław Ważny, Ireneusz Wereński, Janusz Zdunek

Premiera wydawnictwa „Kult live Pol’And’Rock Festival 2019” miała miejsce 6 listopada.  Album dostępny jest w SiemaShop oraz w sklepie S.P. Records. Koncert zakupić można na DVD oraz podwójnym CD. Dostępny był również wyjątkowy, bo aż potrójny album winylowy. I to w czterech wersjach kolorystycznych! Niebieski, czerwony i żółty winyl wyprzedał się już w pierwszym tygodniu trwania przedsprzedaży.

 

KULT – POL’AND’ROCK FESTIVAL 2019 – dostępny na platformach streamingowych

Kult Live Pol’and’Rock Festival 2019 już w serwisach streamingowych‼ Słuchajcie w Spotify, TIDAL, iTunes, Apple Music,…

Opublikowany przez SP Records Środa, 9 grudnia 2020

 

KULT – POL’AND’ROCK FESTIVAL 2019 – dostępny na YouTube