Kat&Roman Kostrzewski – „LIVE 2019” z trasy Legendy Metalu już dostępny na bandcamp

fot.Andrzej Wasilkiewicz

Na początku listopada do sprzedaży trafił album „Live 2019” formacji Kat&Roman Kostrzewski. Jest to zapis koncertu, który odbył się w ramach trasy Legendy Metalu. Teraz całość możemy posłuchać na bandcamp.

 

W 2019 roku miała miejsce wyjątkowa mini trasa koncertowa „Legendy Metalu„. Na jednej scenie spotkały się niewątpliwe legendy polskiej sceny metalowej: Acid Drinkers, Kat & Roman Kostrzewski oraz Vader. Trasa miała mieć dwie odsłony. Podczas pierwszej z nich, która odbyła się we wrześniu, grupy odwiedziły Gdańsk, Warszawę, Wrocław i Kraków. Po doskonale przyjętych koncertach – zdecydowano się na kontynuację, która miała mieć miejsce w grudniu tego samego roku. Niestety, wydarzenia te początkowo przeniesiono, ale ostatecznie nie doszły one do skutku. 

Wydawnictwo „Live 2019” powstało przypadkowo. Organizatorzy planowali zarejestrować koncerty wszystkich zespołów, które miały odbyć się w grudniu. Jednak jak wspomnieliśmy, te nie doszły do skutku. Odkryto natomiast robocze ślady jakie dokonał akustyk Tomasz “Owca” Nowacki, podczas występu we Wrocławiu. Chociaż nagrań nie dokonano w sposób idealny, mają swój niezaprzeczalny urok i energię charakterystyczną dla żywych wykonań. Stanowią miłą pamiątkę jaką zespół pragnie zaoferować swojej publiczności.

Miksem i Masteringiem zajął się Roman Kostrzewski. Album możemy zakupić tutaj

 

Kat & Roman Kostrzewski – „Live 2019” – posłuchaj na bandcamp

 

Album „Live 2019” zawiera 13 kawałków, które zespół Kat & Roman Kostrzewski zaprezentowali podczas trasy Legendy Metalu:

1. BABA ZAKONNA 
2. PORWANY OBŁĘDEM
3. DIABELSKI DOM CZ. I
4. MARYJA OMEN
5. GŁOS Z CIEMNOŚCI
6. PIWNICZNE WIDZIADŁA
7. MODŁOŚCI
8. DALI NA MSZE
9. BASTARD
10. DIABELSKI DOM CZ. II
11. ŁZA DLA CIENIÓW MINIONYCH
12. WYROCZNIA
13. ODI PROFANUM VULGUS