Jola Tubielewicz – premiera debiutanckiego krążka „Czarna wdowa”

 

W zeszły piątek swoją premierę miał debiutancki album Joli Tubielewicz – „Czarna wdowa”. Zapraszamy do zapoznania się z wydawnictwem!

 

Jola Tubielewicz to wokalistka i kompozytorka urodzona 2.10.1986. Pochodzi z Białogardu. Doświadczenie sceniczne zdobywała w podczas licznych koncertów oraz przeglądów muzycznych. Na dużej scenie po raz pierwszy pojawiła się w koncercie „Debiuty” w 2008 roku na 45. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wielokrotnie uczestniczyła również w programie „Szansa na Sukces”, emitowanym przez TVP 2. Po wygraniu w 2010  r. odcinka z udziałem Patrycji Markowskiej, wystąpiła w finale „Szansy” w Sali Kongresowej. W 2013 roku biorąc udział w show muzycznym Polsatu „Must be the music” dotarła do finału. Ma za sobą współpracę z wieloma zespołami, m.in.: Riders (Mietek Jurecki). Od wielu lat współpracuje z Polskim Radiem Koszalin. Wystąpiła gościnnie na płycie Krzysztofa Jaryczewskiego – Jary OZ. Nagrała także piosenkę do serialu „Na krawędzi 2”, emitowanego w Telewizji Polsat.

Właśnie ukazał się debiutancki album Joli„Czarna wdowa”. Na krążku znajdziemy 10 kawałków utrzymanych w rockowym, kobiecym wydaniu. Za kompozycję niemal wszystkich piosenek odpowiada znany polski muzyk, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta i producent muzyczny – Grzegorz Skawiński.

Tak Jola mówi o swojej współpracy z Grzegorzem:

Płyta powstała z bezgranicznej miłości do muzyki i jest dowodem na to, że marzenia poparte wytrwałością i systematyczną pracą się spełniają. Osobiście wierzę w to, że ludzie nie spotykają się przypadkiem i jestem niezmiernie dumna i szczęśliwa z tego, że w moim życiu nadeszła ta chwila kiedy nasze muzyczne drogi się spotkały. Na tej płycie znajdziecie wszystko to, co kocham w muzyce najbardziej – żywe granie, naturalne brzmienia instrumentów, autentyczne, szczere emocje, soczyste riffy gitarowe, refleksyjne ballady i mnóstwo prawdziwej energii.

Płytę do tej pory promował tytułowy utwór, do którego powstał teledysk:

 

Jola Tubielewicz – Czarna wdowa (Official Music Video)

 

Płytę zakupić można u wydawcy!

<tutaj>

 

Jola Tubielewicz – Czarna wdowa – lista utworów:

1. Bo nie ma jutra
2. Na imię mam dziś zło
3. Czarna wdowa
4. Mówiłam Ci
5. Nocny pociąg
6. Lato w miłości
7. Ten sam chłopak
8. Poza czasem
9. Kiedyś
10. Lepszy czas