II Festiwal Pieśni Zbuntowanej – szczegóły tegorocznej edycji

 

Przed nami druga edycja Festiwalu Pieśni Zbuntowanej. Zapraszamy na szczegóły tegorocznego wydarzenia!

 

W tym roku będzie miała miejsce II edycja Festiwalu Pieśni Zbuntowanej. Wydarzenie odbędzie się w Ćmielowie, bo jak mówią organizatorzy:

Cieszymy się, że nasze pragnienie się spełnia, bo gdzie jak nie w Ćmielowie w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia istniał twór ĆMA, czyli Ćmielowska Muzyka Alternatywna? To miasteczko to idealne miejsce na Festiwal Pieśni Zbuntowanej.
Co nas czeka w tym roku? Trzy dni polskiej, głównie punkowej muzyki, na dwóch scenach. Wystąpi dla nasz aż 46 zespołów! Szczegółowy line-up możecie poznać w oficjalnym wydarzeniu na facebooku (tutaj).
 
 

Festiwal Pieśni Zbuntowanej – bilety:

Festiwal ma swoje koszty. Przede wszystkim powinniśmy myśleć o artystach, którzy dostarczają nam produkt w postaci własnej twórczości. Niczym to się nie różni od płacenia za ubrania, chleb powszedni, czy kino. Korzystamy z czegoś, więc dajmy coś w zamian. Tak jak płaci się w teatrze za to, że aktorzy i sztuka dostarcza nam przeżyć, tak pomyślmy o zespołach, które wyzwalają w nas różne uczucia. Oprócz odczuć związanych z muzyką dostajemy jeszcze tekst zmuszający do myślenia, bo on w rock’n’roll’u, a szczególnie w punk rocku jest bardzo ważny.
 
Przedsprzedaż obejmiuje tylko karnety (bilety trzydniowe) i kształtujeę następująco:
– do 15 maja – 80 zł,
– do 30 maja – 100 zł,
– do 15 czerwca – 110 zł,
– od 16 czerwca i w czasie festiwalu – 120 zł.
 
UWAGA!
Osoby, które zakupiły karnety po starej cenie i nie wycofały wpłaty, nie muszą dopłacać różnicy.
Karnety będą upoważniały do skorzystania z pola namiotowego. Będą do nich dodawane również karty do głosowania na zespoły występujące na małej scenie. W nagrodzie publiczności zwycięska kapela otrzyma „Ćmielowski Glan” + tysiąc zł + może coś jeszcze.
 
Bilety jednodniowe będą sprzedawane tylko w dni koncertów:
– piątek – 60 zł,
– sobota – 60 zł,
– niedziela – 60 zł.
 
UWAGA! W przypadku wyprzedania całej puli karnetów przeznaczonych do sprzedaży (800 szt.), bilety jednodniowe nie będą dostępne.
 
Osoby, które nie ukończyły 12 roku życia, za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek, wchodzą za darmo. Osoby poniżej 16 roku życia muszą przebywać pod opieką dorosłych.
 
Przedsprzedażowego zakupu karnetów można dokonywać poprzez wpłatę na konto Stowarzyszenia Aktywni Alternatywni:
21 1600 1462 1862 0820 6000 0001
Tytuł przelewu: Karnet FPZ
 
W przypadku zakupu dwu lub więcej karnetów, dobrze jest dopisać „x …” (w miejsce kropek wstawić cyfrę odpowiadającą liczbie zamawianych karnetów, np.: Karnet FPZ x 4). Na podstawie wpłat na ww. rachunek, osoby wpłacające będą mogły w czasie festiwalu odebrać fizyczne karnety. Jeśli chcesz się upewnić, czy Twoja wpłata dotarła, pisz na mail: punkfestiwal@gmail.com