Hunter z nowym utworem z płyty „Arachne”.

 

Wczoraj wieczorem miała miejsce premiera najnowszego utworu zespołu Hunter. Jest to jednocześnie zapowiedź tak samo brzmiącego albumu – „Arachne”.

 

HUNTER – Arachne

 

Jak zdradza sam zespół:

Tym razem zabierzemy Was w surrealistyczną podróż do pewnego sekretnego miejsca. I poprowadzimy w najgłębsze jego zakamarki. Miejsca zawieszonego pomiędzy niebem a piekłem, będącego jednak również odbiciem rzeczywistości, w której żyjemy. Fascynującego i przerażającego zarazem. Znajdziecie w nim miłość i nienawiść, krzyk i szept, ciepło i chłód, dobro i zło. Utkanego z dźwięków i słów, metaforycznych postaci i reminiscencji. Bytów realnych i wielowymiarowych. Zabawnych i strasznych. Postaci anielskich i prawdziwych potworów. Do miejsca nadziei i bezlitosnego jej braku. Gdzie sen przeplata się z jawą a strach niezmiennie wyciąga ku nam swoje szpony. Zawsze gotowy. Zawsze blisko. Zabierzemy Was w podróż w głąb siebie…

Premiera płyty planowana jest na 8 marca. Jednak już teraz można zamówić preorder.

 

Hunter

Polska kapela grająca thrash oraz heavy metal. Powstała w 1985 roku w Szczytnie. Zespół założył wokalista i gitarzysta Drak (Paweł Gregorczyk) oraz perkusista Brooza (Grzegorz Sławiński). Drak jest obecnie jedynym oryginalnym członkiem składu.

Szerszy rozgłos grupie przyniósł album „Requiem”, którego premiera miała miejsce w 1995 roku. Na drugą płytę musieliśmy trochę poczekać. Krążek „Medeis” światło dzienne ujrzał w 2003 roku, a pochodzące z niego utwory „Kiedy umieram” i „Fallen” znają wszyscy fani.

Do tej pory Hunter wydał osiem albumów studyjnych. Dyskografię zamyka wydana w 2019 roku płyta „Arachne”.