Guitars on Fire – VooDoo Club – 08.06.2019

„Zakładaj glany kochany
a na córę załóż skórę!
Motocykl zostaw w domu,
mix alko-metal nie odpuszcza nikomu..”
– autor nieznany, 2413 AD

 

Już 08.06 w warszawskim klubie VooDoo Club porządne gitarowe łojenie! Na deskach usłyszymy zespoły:

Wścieklizna ( rock )
Grand Migrant ( rock )
The Reysp ( heavy metal )

 

Szczegóły wydarzenia.

 

 

THE REYSP

facebook


Jest nas 5, mamy różne zawody, pasje czy narodowości, ale łączy nas heavy metal. Zespół został założony w 2016, na ostateczny skład czekaliśmy do 2019. Mamy nadzieję, że te trzy lata ciężkiej pracy pozwolą nam wycisnąć z was pod sceną pot do ostatniej kropli, także zbierajcie siły, będzie jazda. 
GRAND MIGRANT

facebook | instagram | www

Zespół Grand Migrant ma niespełna trzy lata. W repertuarze mamy piosenki polskie, angielskie oraz ukraińskie, ponieważ część zespołu pochodzi z Ukrainy. Obecnie planujemy nagrać EPkę, więc prowadzimy zbiórkę pieniędzy w internecie na nagranie studyjne nowych piosenek. A tak generalnie, to bardzo lubimy bawić się z publicznością podczas koncertów i dlatego widzimy się niedługo na kolejnym z nich.

 


WŚCIEKLIZNA

faceboom | instagram


Wścieklizna to zespół działający od sierpnia 2018 roku w którego skład wchodzą: Siarra – gitara rytmiczna, darcie ryja, Rojak – gitara solowa, Guczi – bębny oraz Vierol – basówa. Nazwa zespołu? To był czysty spontan. Na jednej z pierwszych prób w kanciapie ujrzeliśmy na ścianie stary plakat z ogłoszeniem Wścieklizna – Groźna choroba zwierząt i ludzi. Nie pytajcie skąd tam się wziął. Ta nazwa złapała od razu i pasuje do nas idealnie. Co gramy? Wszystko co pochodzi od rocka – bynajmniej rock polo – inspiracją są dla nas zarówno polskie jak i zagraniczne zespoły.