Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję’. Poznajcie szczegóły premierowego koncertu!

 

19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek „Konsumpcja”, zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu!

Prace nad albumem „Konsumpcja” zajęły Gorgonzolli trzy lata. Dokładnie trzy lata temu światło dzienne ujrzała debiutancka płyta zespołu. Świetnie przyjęty debiut został doceniony między innymi przez Teraz ROCK czy Antyradio. Zaprowadził również grupę na ówczesny Przystanek Woodstock. Jak przy takim rozwoju nie pomyśleć o drugiej płycie? „Konsumpcja” zawierać będzie 12 autorskich kompozycji. Nie zabraknie również gości specjalnych. W jednym z utworów usłyszymy… Zenka Kupatasę

19 października, w warszawskim klubie Potok, odbędzie się uroczysta premiera wspomnianego krążka, który zostanie zagrany w całości. Gościnnie na scenie zobaczymy również zespół Amarena oraz Hate’s Peach.  

Jak mówi zespół:

To dla nas bardzo ważny dzień i bardzo ważny, drugi album. Zagramy w całości 'Konsumpcję’, jednak nie zabraknie kilku, bardzo lubianych numerów z debiutanckiego krążka 'Eksploatowani’. Pracowaliśmy nad tym trzy lata, teraz czas sprawdzić, jak to wszystko działa na żywo. Oczywiście, warto pojawić się już o 19:00, ponieważ gościnnie pojawią się zespoły Amarena i Hate’s Peach.

 

INFORMACJE NAJWAŻNIEJSZE: 
MIEJSCE: POTOK: DRUGI DOM LUDZI ROCKA – POTOCKA 14 – WARSZAWA
DATA: 19 PAŹDZIERNIKA 
START: 19:00 
WJAZD: 15 ZŁ – PŁATNE NA BRAMCE 

Szczegóły wydarzenia.

 

 

W 2013 roku zespół Gorgonzolla rozpoczął swoją koncertową drogę, która trwa do dzisiaj. W tym krótkim czasie, grupie udało się zagrać koncerty w całej Polsce, jednocześnie towarzysząc na scenie takim zespołom jak: Nocny Kochanek, Kabanos, Luxtorpeda, KSU i Closterkeller oraz występując na 22. Przystanku Woodstock i 25. Pol’and’Rock Festival.

6 lat, zaowocowało wydaną w 2016 roku płytą Eksploatowani”. Ale czas już na pożegnanie z debiutem! Tej jesieni ukaże się drugi krążek „Konsumpcja”.

 

Gorgonzolla – Konsumpcja płytą tygodnia

Z końcem marca 2020r. płyta „Konsumpcja” została wybrana płytą tygodnia w Rock Kompas. To 12 autorskich kompozycji z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. Słuchaj online!

Gorgonzolla – Czołgi

Gorgonzolla – Konsumpcja

Gorgonzolla – Paradoks Snu