Gorgonzolla prezentuje wideo do osobistego utworu – „Popiół”

 

Zespół Gorgonzolla udostępnił w sieci wideo do chyba najbardziej osobistego kawałka z płyty „Konsumpcja”. Zapraszamy do oglądania teledysku stworzonego do utworu „Popiół”.

 

W październiku światło dzienne ujrzał drugi album warszawskiej grupy Gorgonzolla. Dojrzałe teksty przy bardzo dobrej oprawie muzycznej to coś co wyróżnia płytę „Konsumpcja”. Album do tej pory promowany był singlami „Czołgi”, tytułowa „Konsumpcja” oraz „Zagubieni” (więcej poczytacie tutaj). Teraz przyszedł czas na kolejny singiel. Zespół wybrał najbardziej osobisty z całej płyty utwór „Popiół”. Kawałek brzmieniowo jest pomostem między debiutanckim albumem, a krążkiem „Konsumpcja”.

Jak zdradza nam zespół:

To jedna z najbardziej osobistych kompozycji na krążku, a klipem chcieliśmy zobrazować stan, w jakim znajduje się człowiek, gdy zawodzi bliska osoba. Resztę interpretacji zostawiamy Wam.

Razem z premierą klipu, wystartowała sprzedaż limitowanego singla ’Popiół’, na kórym znalazły się także specjalne remixy, które zrealizowali Ugly Tones.

Gorgonzolla – Popiół

 

Gorgonzolla – Konsumpcja płytą tygodnia

Z końcem marca 2020r. płyta „Konsumpcja” została wybrana płytą tygodnia w Rock Kompas. To 12 autorskich kompozycji z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. Słuchaj online!