Gorgonzolla – pożegnanie z debiutem!

 

W tym roku przypadają 6. urodziny zespołu Gorgonzolla! I z tej okazji grupa zaprasza nas na koncert urodzinowy!

 

O Gorgonzolli możecie poczytać w jednym z naszych poprzednich artykułów.

 

W 2013 roku zespół Gorgonzolla rozpoczął swoją koncertową drogę, która trwa do dzisiaj. W tym krótkim czasie, grupie udało się zagrać koncerty w całej Polsce, jednocześnie towarzysząc na scenie takim zespołom jak: Nocny Kochanek, Kabanos, Luxtorpeda, KSU i Closterkeller oraz występując na 22. Przystanku Woodstock.

6 lat, zaowocowało wydaną w 2016 roku płytą Eksploatowani”. Ale czas już na pożegnanie z debiutem! Tej jesieni ukaże się drugi krążek „Konsumpcja”.

Zatem koncert urodzinowy będzie tym bardziej specjalnym wydarzeniem. To ostatni moment, by posłuchać niektórych kawałków z pierwszej płyty na żywo. I jednoczeście możliwość poznania przedpremierowo utworów z nadchodzącego krążka!

 

Jak podkreśla zespół:

Ostatni raz zagramy pewne numery, a niektóre na długo znikną z naszej setlisty. Oczywiście usłyszycie coś nowego, co wyląduje na albumie 'Konsumpcja’, jednak skupiamy się na pierwszej płycie.

 

6 kwietnia, na scenie w Potoku towarzyszyć Gorgonzolli będą: ERELES oraz Amarena.

 

MIEJSCE: POTOK: DRUGI DOM LUDZI ROCKA – POTOCKA 14 – WARSZAWA

DATA: 6 KWIETNIA

START: 19:00

WJAZD: 15 ZŁ – PŁATNE NA BRAMCE

 

Szczegóły: https://www.rockkompas.pl/event/1002/

 

Oficjalny plakat wydarzenia:

 

Gorgonzolla – Konsumpcja płytą tygodnia

Z końcem marca 2020r. płyta „Konsumpcja” została wybrana płytą tygodnia w Rock Kompas. To 12 autorskich kompozycji z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. Słuchaj online!