Gorgonzolla | Bloody Mess – Dog Rock Koncert – fotorelacja

 

8 czerwca miało miejsce kolejne wydarzenie w ramach letniego koncertowania Dog Rock.  Tym razem w Grillu pod Dębem mogliśmy usłyszeć dwa warszawskie zespoły: Gorgonzolla oraz Bloody Mess.

Całkowity dochód z tego wieczoru przeznaczony został na leczenie podopiecznych SOZ Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego.

 

 

Co to był za koncert! Tak dużej, pozytywnej dawki energii dawno nie doświadczyliśmy!

Jako pierwsi zagrali Bloody Mess. Czyli „czterech dość niepoważnych facetów grających dość poważną muzykę”. Panowie! Niesamowity dystans do siebie oraz zaraźliwe poczucie humoru. Bawiliśmy się świetnie na Waszym koncercie. Daliście z siebie maksa, mimo iż frekwencja nie była tego wieczoru niestety największa. Ale byliśmy my, dzięki czemu mieli okazję Was poznać. Czekamy na kolejne koncerty!

Chwila przerwy i na scenie pojawili się członkowie Gorgonzolli. Zespół pod hasłem „dziwnie się nazywamy – całkiem spoko gramy” oraz „poguj albo giń”. Świetnie, że w końcu trafiliśmy na Wasz koncert! Jesteśmy pełni podziwu dla kontaktu z publicznością (to nie lada wyzwanie, przyciągnąć wszystkich pod scenę) oraz energii od Was płynącej. Jeszcze kilka takich koncertów i warto rozważyć zakup mikrofonu bezprzewodowego. Nigdy nie wiadomo gdzie Dominik akurat wskoczy czy pobiegnie w trakcie utworów! Świetna muzyka, świetna zabawa. Ze sceny padły zapowiedzi już kolejnych koncertów. Ale! Kto nie był, musi jeszcze chwilę poczekać. A wiedzcie, że warto!

 

Bloody Mess

 

Gorgonzolla

 

Gorgonzolla – Konsumpcja płytą tygodnia

Z końcem marca 2020r. płyta „Konsumpcja” została wybrana płytą tygodnia w Rock Kompas. To 12 autorskich kompozycji z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. Słuchaj online!