Gorgonzolla z akustycznym koncertem w ramach 29. Finału WOŚP [wideo]

 

Za nami 29. Finał WOŚP. Wydarzeniu jak zawsze towarzyszyły koncerty. W tym między innymi warszawskiej formacji Gorgonzolla, która dała wyjątkowy, akustyczny występ.

 

Finał z głową” to hasło przewodnie 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w ostatnią niedzielę stycznia – 31.01.2021. W tym dniu Fundacja skupiła się wokół oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Był to nieco inny Finał niż te, które znaliśmy do tej pory. Koncerty owszem, odbywały się jak zawsze, ale z powodu panującej epidemii – zabrakło publiczności. Mimo to, zespoły chętnie brały udział i jak zawsze wspierały przedsięwzięcie.

Gorgonzolla zagrała dla nas z Domu Kultury Świt w Warszawie. Był to wyjątkowy koncert, ponieważ grupa wystąpiła z programem akustycznym! Nie zabrakło niespodzianki. Zespół zaprezentował nowy utwór – „Potwór z szafy” – który tym samym zapowiada nadchodzącą płytę!

Formacja Gorgonzolla wystąpiła w składzie: Dominik „Kudłaty” Pajewski na wokalu, Bogumił „Boogie” Panuciak na gitarze, Kinga Adamczak na wokalu, Michał „Ekspert” Szatanowski – gitara, Tomasz „Mrozu” Mrozowicz – gitara basowa oraz Piotr „Colin” Koliński na perkusji.

Utwory, które doczekały się akustycznej aranżacji: Czołgi, Potwór z szafy, Konsumpcja, Wojna z samym sobą, Paradoks Snu, Nie chcę być.

 

GORGONZOLLA – KONCERT AKUSTYCZNY

 

Gorgonzolla – Konsumpcja płytą tygodnia

Z końcem marca 2020r. płyta „Konsumpcja” została wybrana płytą tygodnia w Rock Kompas. To 12 autorskich kompozycji z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. Słuchaj online!