Dropkick Murphys prezentują oficjalne wideo do utworu „H.B.D.M.F.”

 

W sieci dostępne jest oficjalne wideo, które stworzono do kawałka „H.B.D.M.F.”. Utwór pochodzi z ostatniej płyty formacji Dropkick Murphys – „Turn Up That Dial”.

 

Turn Up That Dial to dziesiąty studyjny album formacji Dropkick Murphys. Jego premiera miała miejsce 30 kwietnia tego roku. Krążek światło dzienne ujrzał nakładem Born & Bred Records.

Na płycie znajdziemy 11 autorskich utworów, którymi zespół chce uczcić prostą przyjemność, która płynie z muzyki. Formacja przyznaje, że ma nadzieję, iż nadchodzący album pozwoli choć na chwilę zapomnieć odbiorcom o ich problemach. Jednocześnie przynosząc ulgę i uwolnienie od zmartwień w momencie podkręcenia jego głosności.

 

Dropkick Murphys „H.B.D.M.F.”

 

W związku z panującą epidemią nagrywanie albumu odbywało się inaczej niż dotychczas. Muzycy spotykali się w studiu parami. Miały również miejsce sesje za pośrednictwem wideokonferencji. Członkowie znajdowali się w osobnych pomieszczeniach i w ten sposób nagrywali wokale w tle. Całość miała miejsce w Q Division Studios w Somerville, a nad wszystkim czuwał Ted Hutt.

Utwory, które znajdziemy na płycie „Turn Up That Dial”:

1. Turn Up That Dial
2. L-EE-B-O-Y
3. Middle Finger
4. Queen Of Suffolk County
5. Mick Jones Nicked My Pudding
6. H.B.D.M.F.
7. Good As Gold
8. Smash Shit Up
9. Chosen Few
10. City By The Sea
11. I Wish You Were Here