Czochraj Bobra Fest oraz Rock Na Bagnie przeniesione na 2021!

 

Tegoroczne wakacje zapowiadają się coraz trudniej. Z powodu koronawirusa odwoływane są kolejne festiwale i koncerty. Właśnie dołączyli do nich Czochraj Bobra Fest oraz Rock Na Bagnie.

 

We wspólnym porozumieniu, festiwale Czochraj Bobra Fest oraz Rock Na Bagnie odwołały swoje tegoroczne edycje. Głównym powodem jest panująca epidemia koronawirusa. Jak możemy przeczytać na opublikowanej grafice:

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z obowiązujących w Polsce obostrzeń. Wszyscy również nie wiemy, kiedy wprowadzone zakazy i ograniczenia przestaną obowiązywać. Wiemy tyle, że nadszedł czas podjęcia trudnej, ale jedynej obecnie możliwej decyzji.

Organizatorzy festiwali „Rock Na Bagnie” w Goniądzu oraz „Czochraj Bobra Fest” w Namysłowie informują, że tegoroczne edycje naszych imprez, zaplanowane na dni 3 – 4 lipca oraz 17 – 18 lipca 2020r., zostają przeniesione w związku z epidemią koronawirusa.

Organizatorzy informują jednocześnie, że zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność i będą obowiązywać na przyszłorocznych edycjach. Dodatkowo, Czochraj Bobra ogłosił dodatkowy dzień koncertów, aby poszerzyć udział artystów.

A tymczase… możemy chociaż powspominać poprzednie edycje.

 

Czochraj Bobra Fest 2017

 

Rock Na Bagnie – ID – 2019