Czochraj Bobra Fest 2021 – nowa scena oraz pierwsze ogłoszone zespoły

 

Ostatnie miesiące nie sprzyjają artystom oraz organizatorom wydarzeń. Wszyscy jednak staramy się patrzeć pozytywnie na nadchodzący rok i po mału poznajemy pierwsze zespoły, które zagrają na festiwalach w 2021 roku. Ciekawi pierwszych ogłoszeń na Czochraj Bobra Fest?

 

Przed nami kolejna edycja Czochraj Bobra Fest. Wydarzenia, które już na stałe wpisało się w Festiwalową Mapę Polski. W 2021 roku zapraszamy wszystkich do Namysłowa dokładnie 16 – 18 lipca! Organizatorzy ciężko pracują nad dograniem wszystkich ogłoszonych dotychczas zespołów. Ale w związku z tym, że ostatnie dwie edycje nie doszły do skutku, mają w sobie ogromne pokłady energii do działania! Efektem tego jest powiększenie festiwalu o dodatkową scenę! Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu facebook:

Nowością na festiwalu będzie nowa scena! W porozumieniu z Festiwalem wee DUB festival prosto z Edynburga tworzymy scenę Sound System! Pierwszym potwierdzonym artystą jest Chopstick Dubplate. Uwierzcie, że mamy tyle skumulowanej energii w sobie, że zalejemy was dobrą muzyką, wspaniałymi artystami na przyszłorocznej edycji i te trzy sceny!

Organizatorzy dodatkowo zapraszają:

Czochraj Bobra Fest 2021 to nowość i świeżość, skumulowana energia, która nie wydobyła się przez nieszczęsne ostanie dwa lata! Dlatego idziemy z jeszcze większym entuzjazmem i motywacją do działania!

Swoją obecność na festiwalu potwierdził dodatkowo zespół Kult!

 

Kult oraz Chopstick Dubplate na Czochraj Bobra Fest 2021!

 

Czochraj Bobra Fest

To festiwal muzyki niezależnej. Niemalże co roku odbywa się w Namysłowie. Jak możemy przeczytać na głównym profilu facebook, podczas festiwalu możemy się bawić „w doborowym towarzystwie przy rytmach wszystkiego, co można uznać za niezależnie, niecodziennie i ciekawe„! Wydarzenie organizuje Formacja In.

Pierwsza edycja Czochraj Bobra miała miejsce w 2009 roku. Odbyła się nad zalewem w Michalicach (okolice Namysłowa). Podczas dwóch dni imprezy zagrało 15 zespołów, które zaprezentowały muzykę z pogranicza rocka, punka, punk-rocka, ska i metalu. Na scenie usłyszeć mogliśmy sporo lokalnych formacji. Już rok później odbyła się druga edycja festiwalu. Tym razem organizatorzy przenieśli wydarzenie na błonia w Namysłowie. Dzięki temu impreza miała szansę powiększyć się. Od tego momentu błonia są stałym miejscem organizowania Czochraj Bobra Fest.