Czochraj Bobra Fest 2021 – nowa scena oraz pierwsze ogłoszone zespoły

 

[Cały ogłoszony dotychczas line-up dostępny jest w naszym kolejnym artykule – tutaj]

 

Ostatnie miesiące nie sprzyjają artystom oraz organizatorom wydarzeń. Wszyscy jednak staramy się patrzeć pozytywnie na nadchodzący rok i po mału poznajemy pierwsze zespoły, które zagrają na festiwalach w 2021 roku. Ciekawi pierwszych ogłoszeń na Czochraj Bobra Fest?

 

Przed nami kolejna edycja Czochraj Bobra Fest. Wydarzenia, które już na stałe wpisało się w Festiwalową Mapę Polski. W 2021 roku zapraszamy wszystkich do Namysłowa dokładnie 16 – 18 lipca! Organizatorzy ciężko pracują nad dograniem wszystkich ogłoszonych dotychczas zespołów. Ale w związku z tym, że ostatnie dwie edycje nie doszły do skutku, mają w sobie ogromne pokłady energii do działania! Efektem tego jest powiększenie festiwalu o dodatkową scenę! Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu facebook:

Nowością na festiwalu będzie nowa scena! W porozumieniu z Festiwalem wee DUB festival prosto z Edynburga tworzymy scenę Sound System! Pierwszym potwierdzonym artystą jest Chopstick Dubplate. Uwierzcie, że mamy tyle skumulowanej energii w sobie, że zalejemy was dobrą muzyką, wspaniałymi artystami na przyszłorocznej edycji i te trzy sceny!

Organizatorzy dodatkowo zapraszają:

Czochraj Bobra Fest 2021 to nowość i świeżość, skumulowana energia, która nie wydobyła się przez nieszczęsne ostanie dwa lata! Dlatego idziemy z jeszcze większym entuzjazmem i motywacją do działania!

Swoją obecność na festiwalu potwierdził dodatkowo zespół Kult!

 

Kult oraz Chopstick Dubplate na Czochraj Bobra Fest 2021!

Cały ogłoszony dotychczas line-up dostępny jest w naszym kolejnym artykule – tutaj.

 

Czochraj Bobra Fest

To festiwal muzyki niezależnej. Niemalże co roku odbywa się w Namysłowie. Jak możemy przeczytać na głównym profilu facebook, podczas festiwalu możemy się bawić „w doborowym towarzystwie przy rytmach wszystkiego, co można uznać za niezależnie, niecodziennie i ciekawe„! Wydarzenie organizuje Formacja In.

Pierwsza edycja Czochraj Bobra miała miejsce w 2009 roku. Odbyła się nad zalewem w Michalicach (okolice Namysłowa). Podczas dwóch dni imprezy zagrało 15 zespołów, które zaprezentowały muzykę z pogranicza rocka, punka, punk-rocka, ska i metalu. Na scenie usłyszeć mogliśmy sporo lokalnych formacji. Już rok później odbyła się druga edycja festiwalu. Tym razem organizatorzy przenieśli wydarzenie na błonia w Namysłowie. Dzięki temu impreza miała szansę powiększyć się. Od tego momentu błonia są stałym miejscem organizowania Czochraj Bobra Fest.