Corey Taylor prezentuje oficjalne wideo do utworu „Samantha’s Gone”

 

Corey Taylor opublikował w internecie oficjalne wideo do utworu „Samantha’s Gone”, który znalazł się na solowej płycie muzyka – „CMFT”.

 

Corey Taylor, frontman zespołów Slipknot i Stone Sour, w zeszłym roku wydał solową płytę „CMFT”. Album swoją premierę miał 02.10.2020 roku. Powstał w studiu Hideout w Las Vegas, a nad tworzeniem czuwał producent Jay Ruston. Na krążku znajdziemy zarówno nowe utwory, jak i nieco starsze. W tym takie, które artysta stworzył, gdy był nastolatkiem! 

Corey płytę nagrał z muzykami: Christian Martucci (gitara), Zach Throne (gitara), Jason Christopher (bas) oraz Dustin Robert (perkusja).

Jak możemy przeczytać w opisie płyty:

„CMFT” to dzika i oczyszczająca podróż przez muzyczną psychę Coreya. Całość otwiera pełen diabelskich dźwięków „HTY 666„, z kolei „Silverfish” obnaża talent Taylora do pisania akustycznych piosenek, w których zgrabny refren kontrastuje z ciężarem. Złowieszczy bas intonuje smagające gitary „Culture Head„, a poruszający, fortepianowy „Home” ukazuje imponujące wokalne możliwości Taylora.

źródło

 

Corey Taylor – Samantha’s Gone