BoobSucker – przedstawiciele New Wave of Real True Heavy Metal

facebook | youtube 

 

Zespół BoobSucker pochodzi z Warszawy i to tutaj wszystko się zaczęło w okolicach marca 2016 roku. Grupa regularnie występuje, dając koncerty pełne energii, prezentujące przede wszystkim autorski materiał.

 

Panowie od początku jako swoją przystań traktowali Choppers Club na warszawskim Targówku. To właśnie tutaj podczas imprez zaprzyjaźnionego klubu motocyklowego wypracowali swój styl. Kolejne miesiące pracy przyniosły występy podczas festiwalu Rock Letnisko w Garbatce Letnisko, gdzie zespół zagościł na stałe pojawiając się przy kolejnych edycjach.

W tym roku zespół nawiązał współpracę z kolejnymi grupami motocyklowymi i rozpoczął sezon koncertowy podczas Motoserca w Bełchatowie oraz zlotu motocyklowego w Mzurkach.

 

 

Oprócz wymienionych miast BoobSucker odwiedził także Lublin, Białą Podlaską, Żuromin czy Suwałki. Scenę dzielili z takimi grupami jak: The Bill, Farben Lehre, KSU czy Turbo.

Jak podają sami członkowie:

Swoje początki odnajdujemy w rock’n’rollu wyssanym z piersi matki. Nasz repertuar prezentuje szeroko pojętą miłość do wszystkiego. Jako grupa muzyczna obracamy się w nurcie New Wave of Real True Heavy Metal. Na scenie prezentujemy przede wszystkim utwory własne z kilkoma bliskimi nam coveram. Silny liryczny wokal oraz mocne cięte gitarowe brzmienie przeplata się z rock’n’rollowym basem i wariackimi partiami perkusyjnymi. 

Obecny skład zespołu:

Patryk Kęska – wokal oraz gitara

Andrzej Zadziorski – gitara

Paweł Więckowski – bass

Wojciech Kuszpyt – perkusja