Bangarang Festival 2022 – dotychczasowe ogłoszenia tegorocznej edycji

 

Znamy już pierwsze szczegóły nadchodzącego Bangarang Festival. Organizatorzy zdradzili również część zespołów, które zagrają dla nas podczas III edycji wydarzenia.

 

W tym roku będzie miała miejsce kolejna edycja festiwalu Bangarang Festival! Trzecia odsłona, podobnie jak poprzednia, będzie miała charakter dwudniowy. Odbędzie się dokładnie 01-02 lipca w Chwałkowie, niedaleko miejscowości Krobia. Wydarzenie organizowane jest przez stowarzyszenie Dżentelmeni Metalu. Festiwal początkowo miał być koncertem kilku garażowych zespołów na podwórku jednego z członków stowarzyszenia. Wszystko miało odbyć się pod nazwą Przystanek Potarzyca. Ale jeden festiwalowy Przystanek w Polsce już mieliśmy, więc szukano dalej. Olśnienie i pomysł na nazwę przyszedł już wkrótce. Zaczerpnięty z książki Jakuba Ćwieka „Chłopcy Bangarang”,  czyli huk, wystrzały, dobra zabawa! Taki ma być ten festiwal!

Organizatorzy w tym roku planują bardzo szeroki zakres muzyczny. Wśród dotychczasowych ogłoszeń są już: Hunter, Gorgonzolla, Rewizja, Zenek Kupatasa, Chałtcore oraz The Analogs. Czymś zupełnie odmiennym będzie występ formacji Bracia Figo Fagot. Zatem na nudę nie będziemy mogli narzekać!

 

Tak jest na BANGARANG FESTIWAL 2! STOWARZYSZENIE DŻENTELEMNI METALU 2-3 lipca 2021 Chwałkowo

 

Tegoroczną nowością jest zaproszenie do współorganizacji klubu motocyklowego IronHead MC Nomads Lost Side, którzy, oprócz pomocy w stworzeniu tegorocznej edycji, zadbają również o strefę moto! A tego na festiwalu jeszcze nie było!

Czego jeszcze możemy spodziewać się po tegorocznej edycji? Ekipa Dżentelmenów Metalu zadba o każdy najmniejszy detal i oprócz dwóch scen, każdy znajdzie coś dla siebie. Animacje dla dzieci i dorosłych, warsztaty i spotkania autorskie, wioska motocyklowa dla miłośników mocnych i pięknych maszyn! Strefa Chillout! Bezpłatne pole namiotowe, bezpłatny parking dla samochodów, strefa sanitarna, pyszne swojskie oraz wegetariańskie jedzenie! Browar! Lokalna kultura i sztuka!

Bilety na wydarzenie są już dostępne. Karnet dwu dniowy rozpoczyna się od 80zł. Ale wiemy, że te schodzą bardzo szybko, zatem nie zwlekajcie z zakupem! Bilety dostępne są tutaj.

 

Bangarang Festival – III edycja 2022 – szczegóły

 

Data: 01-03 lipca 2021

Miejsce: Chwałkowo

Bilety: od 80zł, dostępne tutaj

Organizator: Stowarzyszenie Dżentelmeni Metalu

Zespoły, które wystąpią:

  • Hunter
  • Gorgonzolla
  • Rewizja
  • Zenek Kupatasa
  • Chałtcore
  • The Analogs
  • Bracia Figo Fagot

Oficjalne wydarzenie facebook: tutaj

www: https://www.bangarangfestival.com/