Arkona headlinerem pierwszej edycji Angelfall Festival (29.04.2023)

Zapraszamy Was na pierwszą edycję Angelfall Festival, który odbędzie się 29 kwietnia w Lublinie. Jest to nowy festiwal poświęcony muzyce metalowej. Fani blackmetalu już mogą zacierać ręcę.

Gwiazdą pierwszej edycji Angelfall Festival będzie polski zespół Arkona. Myślę, że nie trzeba go przedstawiać fanom nieco cięższego i mrocznego brzmienia.

Po kilku latach ciszy do koncertowania powróciła BESTIA , którą można było zobaczyć 8 kwietnia  na Dechristianization Fest Vol. I. Podczas Angelfall Festival grupa z Mazowsza wystąpi tuż przed legendarnym zespołem ARKONA.

BESTIA to polska black metalowa formacja, której początek sięga 2013 roku, kiedy to Savnock i Nihilist, zainspirowani mrocznymi lasami centralnej Polski i tematem śmierci – rozpoczęli tworzenie bezkompromisowego albumu, który wyrażałby ducha nieokiełznanego black metalu. Pod koniec 2018 roku zespół wszedł do studia Sphieratz (Batushka) aby zarejestrować materiał na pierwszy album „Cold Winds of Death„, który ukazał się na początku 2020 roku. Za rejestrację, miks i mastering odpowiadał Krzysztof Drabikowski. Już wkrótce zespół wejdzie do studia aby zarejestrować swój drugi album „Behold! The Reign of the Black Sun„. Partie perkusji zarejestruje na niej James Stewart (Decapitated, ex-Vader). We współpracy z Grupa13 (Behemoth, Kreator) ma powstać również teledysk.

Ponadto podczas festiwalu wystąpią: BesattPopiół oraz Obsidian Mantra. Bilety w cenie 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (bramka). 

Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj

ange