Amarena udostępnia pierwszy singiel z nowej płyty „Żyj jak chcesz”

 

W połowie października swoją premierę miał debiutancki album zielonogórskiej formacji Amarena. Poznaliśmy już pierwszy singiel z płyty „Żyj jak chcesz”. Posłuchajcie kawałka „I am”!

 

14 października swoją premierę miał debiutancki album zielonogórskiej formacji punkrockowej AMARENA. Płyta ,,Żyj jak chcesz” ukazała się nakładem Stowarzyszenia Art Of Underground. Okładka jest tworem kompilacji grafiki ,,punkowej menady”, zaprojektowanej przez Julię Nieścioruk techniką linorytu. W książeczce znajdziemy z kolei zbiór najlepszych zdjęć ze wszystkich koncertów zespołu i wydarzeń im towarzyszących. Autorem jest Paulina Bednarczyk.

Co znajdziemy na płycie? Jak zdradza nam zespół:

Zebraliśmy 8 najważniejszych dla nas kawałków spośród całej naszej set listy, tworzonej od samego powstania zespołu i dzięki zaproszeniu nas przez Norberta Krupę (który oprócz nagrań zajął się też mixem oraz masteringiem) do studia Harmonic Content we Wrocławiu w styczniu 2020 roku zarejestrowaliśmy materiał, który jest kwintesencją tego, co w nas siedzi i czym żyjemy, czyli czystej hardcorowej energii.

 

Po uspokojeniu się sytuacji COVIDowej, która zrujnowała zespołowi jakiekolwiek szanse na zagranie fanom płyty na żywo, zespół obiecuje zorganizować oficjalny koncert premierowy, a może nawet i jakąś małą trasę promującą album. Jak sami mówią:

Wjedziemy z buta, co jest pewne, teraz nic tylko czekać… Do tego czasu słuchajcie płyty, dawajcie znać, co o niej myślicie i cieszcie się razem z nami z tego wydarzenia!

Amarena – I am

 

Płytę zakupić można bezpośrednio u zespołu, najlepiej zostawiając wiadomość na ich profilu facebook oraz w dwóch miejscach stacjonarnie:

  •  sklep muzyczny MuzArt – (68) 324 63 13
    Zielona Góra, Aleja Niepodległości 12, www.muzart.pl
    w godz. 10.00-18.00
  •  klub JAZZKINO
    Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14
    w godz.18.00-24.00

 

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra.
Za wydawnictwo odpowiada ekipa stowarzyszenia ART OF UNDERGROUND