3-Majówka we Wrocławiu – odwołana. Gitarowy Rekord Guinnessa – online.

 

[wydarzenie odwołane!]

 

3 – Majówka we Wrocławiu to zdecydowanie jedna z lepszych rockowych propozycji na początek maja. Niestety, tegoroczna edycja zostaje odwołana z powodu epidemii koronawirusa. Poniżej ogłoszenie organizatorów.

 

Festiwal 3-Majówka tradycyjnie odbywał się w majowy weekend we Wrocławiu. Poznaliśmy już dosyć sporo zespołów, które miały wystąpić podczas tegorocznej edycji. Między innymi: The Sisters of Mercy, Epica, Gerry Leonard, Peter Hook oraz polscy artyści Kult, Pidżama Porno, Katarzyna Nosowska, Daria Zawiałow, Mikromusic, Mrozu, Łąki Łan, Jelonek i Happysad.

Niestety, tegoroczna edycja zostaje odwołana z powodu panującej na świecie epidemii koronawirusa. Częśc koncertów została jednak przeniesiona na jesień, do wrocławskiej Hali Stulecia:

KORPIKLAANI oraz EPICA wystąpia 20 sierpnia

THE SISTERS OF MERCY oraz PETER HOOK & THE LIGHT wystąpią 24 października

APOCALYPTICA zagra 5 listopada

Jak możemy również przeczytać w ogłoszeniu organizatorów, towarzyszący majówce Gitarowy Rekord Guinnessa odbędzie się… w internecie! Już 1 maja zapraszamy do śledzenia transmisji internetowej na stronie www.heyjoe.pl, a gitarzystów do wspólnego stworzenia Największej Gitarowej Orkiestry Świata.

Wyjdźcie na balkony, do ogrodów, otwórzcie okna – pokażemy całemu światu, że jesteśmy razem i gramy dalej!

3 – Majówka we Wrocławiu