1965 trzecim singlem promują nadchodzący nowy album „Panther”

facebook | youtube | instagram | bandcamp | spotify

 

Przed weekendem w sieci pojawił się kolejny, trzeci już singiel, którym warszawska formacja 1965 promuje nadchodzący nowy album. Poznajcie kawałek „Mega City”!

 

Przed nami premiera albumu „Panther”, drugiego wydawnictwa warszawskiego zespołu 1965. Krążkiem tym grupa przerywa kilkuletnie milczenie. Ich debiut ukazał się aż 7 lat temu! Tak więc czas najwyższy na nowe wydawnictwo.

Na płycie znajdziemy hard rockowy soundtrack do nigdy nienakręconego filmu science fiction z lat 80. Zawarta na nim muzyka to wybuchowa mieszanka glam metalu i space rocka, gdzie spotykają się takie inspiracje, jak Mötley Crüe, Monster Magnet, Velvet Revolver czy Alice in Chains. Album zabierze publiczność na intergalaktyczny trip po zdominowanym przez technologię dystopijnym świecie przyszłości.

Poznajcie trzeci singiel, który promuje nadchodzące nowe wydawnictwo:

 

1965 – Mega City

 

Zespół ponadto zaprasza na koncert promujący nadchodzącą płytę „Panther”. Wydarzenie odbędzie się dokładnie 4 lutego w warszawskim klubie motocyklowym 2 Koła. Tym samym grupa 1965 powraca na scenę po ponad 2 latach przerwy w koncertowaniu.

Szczegóły wydarzenia poznacie tutaj.