Letnia Scena VooDoo Club! Octopus Ride – Kapral Zajączek – James Button Band

 

Na początku lipca rusza Letnia Scena VooDoo Club! Przed nami seria rockowych koncertów na świeżym powietrzu.  

Już 5 lipca odbędzie się pierwszy z nich! Będzie to wieczór przepełniony solidną dawką rock’and’rolla oraz różnych odmian rocka! Zapraszamy!

Zagrają:
Octopus Ride (psychedelic rock / blues rock / hard rock)
Kapral Zajączek (rock / rocknroll)
James Button Band (psychedelic rock / rocknroll / blues)

Szczegóły wydarzenia.

 

 

OCTOPUS RIDE – Warszawa

Octopus Ride to młoda warszawska kapela, powstała w 2015 roku. Nazwa zespołu pochodzi od piosenki pierwszego wokalisty i gitarzysty zespołu Pink Floyd – Syda Barretta. Gramy szeroko pojęty rock, z wpływami psychodelii, bluesa, funku… ogólnie klimaty mocniejsze i lżejsze, vintage z inspiracjami muzycznymi z lat 60, 70 i 80, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Skład zespołu to: Łukasz Wierzchosławski-gitara, Mateusz Derecki-bas, Stanisław Gierach-perkusja, Mateusz Michalski-wokal, Mateusz Sierżant Dobkowski – klawisze.

 

 

KAPRAL ZAJĄCZEK – Warszawa
Kapral Zajączek narodził się 1 czerwca 2015 roku w warszawskich pawilonach. Gramy wesołe, melodyjne piosenki inspirowane seksem, przemocą i pieniędzmi. Lubimy zaszaleć.
Członkowie zespołu: Łukasz – wokal, gitara | Marcin – bas, wokal | Seba – wokal, gitara | Bartek – bębny 

 

 

JAMES BUTTON BAND – Szczecinek

bandcamp


James Button Band to trio ze Szczecinka, inspirujące się muzyką Rock’n’Roll z wczesnych lat 70’s, łącząc stare brzmienie z wibracjami dnia dzisiejszego. Na swój nieprzytomny sposób mieszają rock z funkiem, rockiem psychodelicznym, progresywnym oraz bluesem. Surowe, ostre brzmienie na scenie, które może zamienić się w rytuał. Od początku istnienia (2012 rok ) niezmordowanie grają koncerty. Uczestnicy festiwali, koncertów w klubach, nieprzespanych nocy. Zwycięzcy drugiego odcinka konkursu „Start NaGranie” organizowanego przez Trójkę Polskie Radio. Obecnie w trasie promującej ich nowy materiał skompilowany na płycie „Charlie Speaks on the Radio”
W składzie: Jakub Legan – gitara, wokal prowadzący, Anna „Ann” Kozakiewicz – bass, Kamil Kondała – bębny, wokal wspierający