Last of the Crown prezentuje oficjalny teledysk do kawałka „Cyberlock”

facebook | youtube | instagram | www | spotify | tidal | bandcamp

 

W sieci dostępne jest nowe wideo, którym zespół Last of The Crown promuje wydaną w zeszłym roku EPkę „Arbitrary”. Zapraszamy do oglądania powstałego teledysku.

 

Część zespołów okres lockdownu wykorzystuje twórczo. Między innymi zespół Last of The Crown, który ten trudny czas poświęcił na tworzenie. W sieci dostępny jest nowy teledysk do utworu „Cyberlock”.  Kawałek pochodzi z EP „Arbitrary”, który swoją premierę miał w zeszłym roku.

„Cyberlock” jest nieco spokojniejszym utworem, niż zaprezentowany parę miesięcy temu kawałek „Reaper” (posłuchać możecie tutaj). Ujęcia do klipu zarejestrowano na industrialnym terenie koksowni Przyjaźń dzięki uprzejmości spółki JSW KOKS.

 

Last of The Crown – Cyberlock

 

EPka „Arbitrary” swoją premierę miała w 2020 roku. Znajdziemy na niej pięć autorskich kompozycji będących przedsmakiem stylu, w którego kierunku zmierza twórczość grupy. EPka jest drugim wydawnictwem formacji. W 2018 roku swoją premierę miał LP „Volume 1„. Czemu więc po długogrającym albumie otrzymaliśmy EPkę? Jak tłumaczy basista i współzałożyciel LOTC Bartłomiej Szopa:

Volume 1 to bardziej demo, które powstało praktycznie w całości w domach członków kapeli. Zanim rozpoczniemy konkretne prace nad drugim albumem, chcieliśmy w końcu wydać materiał tak, abyśmy czuli, że dajemy publice materiał zarejestrowany w jak najlepszy sposób. Nas efekt współpracy ze studiem Aurora usatysfakcjonował w 200 procentach, i mamy nadzieję, że osoby, które będą przesłuchiwać „Arbitrary” poczują podobnie.

„Arbitrary” dostępne jest w większości popularnych serwisów streamingowych. Fizyczną wersję płyty można nabyć kontaktując się bezpośrednio zespołem.