Dobre ROCKowanie – koncert charytatywny w Dworcu (Zakopane)!

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie bo to my SZERZYMY (nie)POKÓJ

 

Już 19 października zapraszamy do Zakopanego. W tamtejszym klubie Dworzec  odbędzie się koncert charytatywny pod szyldem Dobre ROCKowanie

Tym razem świetny kolektyw FNB Kraków, zamieniamy na zakopiańską: Fundacja Zwierzęta Podhala. Głównym celem tej organizacji jest ratowanie podhalańskich zwierząt. Fundacja skupia się wokół zwierząt bitych, maltretowanych i odbieranych od osób, które styczności z naturą mieć nie powinny. Uratowane zwierzęta znajdują schronienie i prawdziwy dom, a z czasem nowych kochających opiekunów.

Na tegorocznej edycji usłyszymy zespoły:

Oprócz dobrej muzyki, organizatorzy przewidzieli również loterię oraz możliwość wygrania naszywek, koszulek czy płyt.

Szczegóły dojazdu.

 

 

Pijacka Banda – Punk rockowa grupa dżentelmenów i przystojniaków, która nie boi się ostrego grania i ostrego chlania. Zaszczycą nas swoją obecnością przyjeżdżają aż z Kielc.

 


SKA Petarda – Już trochę starsi, ale jeszcze (chyba) nie siwi, SKAowcy spod Wawela. Rozgrzewają do czerwoności, nie tylko panie, w rytm skocznej i niepowtarzalnej nazwijmy to muzyki.

 

Bigger Half – Nowosądecki przedstawiciel, rzadko już spotykanego DUBu. Chłopaki mają za sobą, już nie jeden fest i koncercik, a na robocie znają się jak mało kto.

 

Blind to Differences – Niekonwencjonalni hardcorowcy z naszego pięknego, pełnego smogu Podhala. Mimo przeciwności losu, oni jak malo kto, dodają tu świeżego powiewu Rock’n Rolla.