White Highway zaprasza: Still Of The Night – ’80s Rock LIVE SHOW

 

Still Of The Night vol. 3 – ’80s Rock LIVE SHOW

 

Gramy hard rocka inspirowanego latami 80 z dużą dawką nowoczesnych rozwiązań stosowanych w dzisiejszej muzyce rockowo-metalowej. Jeśli jesteś fanem natapirowanych włosów, neonowych legginsów czy muzyki takich zespołów jak Bon Jovi, Van Halen, Motley Crue czy Ratt – to niewątpliwie impreza dla Ciebie! 

 

Zadziorne riffy, fantastyczne wokale i ogromna dawka scenicznej energii to esencja zespołu White Highway. Grupa od 2016 roku jest głównym organizatorem festiwalu poświęconego muzyce hard rockowej o nazwie Still Of The Night. Poprzednie edycje cieszyły się tak dużym powodzeniem, że już teraz zapraszamy na tegoroczne wydarzenie! Trzecia edycja to koncert, podczas którego zostanie zorganizowana aukcja na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka – jednej z najstarszych organizacji pozarządowych w tej części Europy. Zapowiada się dobre rockowe granie w szczytnym celu!

 

Katarzyna Bieńkowska, wokalistka zespołu White Highway zaprasza na koncert:

 12 października 2019 r. – już po raz trzeci – zagramy największe przeboje hard’n’heavy z lat ’80. Usłyszycie zadziorne riffy zespołu Scorpions, zobaczycie pełne atrakcji show à la Motley Crue, pojawią się takie przeboje jak „Bad Medicine”, nieśmiertelne „Jump” czy „Ain’t Talk About Love”!  A to wszystko w szlachetnym celu – cały dochód z aukcji charytatywnej zostanie przekazany dla podopiecznych Komitetu Ochrony Praw Dziecka!

 

 

Koncert Still Of The Night odbędzie się 12 października 2019 w warszawskim klubie Hybrydy. Szczegóły wydarzenia możecie śledzić na bieżąco na Rockowej Mapie Polski. Bilety w cenie 40 zł będą dostępne na miejscu w dniu koncertu lub w przedsprzedaży za pośrednictwem portalu Ticketmaster.pl

 

Tegoroczna edycja skupia się wokół wsparcia działań Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Jak podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, Manager PR i Promocji KOPD:

Nasi Przyjaciele – Muzycy i klub Hybrydy dołożyli wszelkich starań, aby koncert mógł zostać zrealizowany. White Highway przekonuje, że muzyka hard rockowa nie odeszła w zapomnienie. Warto pomagać w rytmie rock’n’rolla, zapraszamy na koncert!

 

Dzięki organizatorom, czyli zespołowi White Highway, tego dnia w Hybrydach nie zabraknie gości specjalnych!

Wśród wokalistów usłyszymy:

 • Maksymilian Kwapień – wokalista zespołu K.A.C, finalista 9 edycji The Voice of Poland TVP,
 • Alda Rei – wokalistka zespołu Livin Fire,
 • Michu Przybylski – wokalista grupy RusT,
 • Adam Nawara – wokalista Silver Samurai i Cry Baby,
 • Tomasz Struszczyk – wokalista legendarego Turbo,
 • Sebastian Stodolak – wokalista Scream Maker, organizator Memoriału R.J. Dio,
 • Robert Tyc – wokalista zespołu Hetman,
 • Marcin „Merot” Maliszewski – wokalista ThE BlacK HorsemeN, trener wokalny.

Wśród muzyków zobaczymy:

 • Patryk Makać (Lux Perpetua) – gitara
 • Dawid Pięta (MadRise) – gitara
 • Michał Wrona (Scream Maker) – gitara
 • Maciej „Iron” Bartnicki (Hades) – gitara
 • Bartek Kazimieruk – gitara


A po koncercie? Po koncercie odbędzie się after party w rytmie największych hitów pop/rock z lat ’80 do białego rana! Gorąco i bardzo rock’and’rollowo zapraszamy!

 

 

White Highway to jeden z nielicznych reprezentantów polskiego hard’n’heavy inspirowanego latami ’80 z mocnym damskim wokalem na froncie. W grudniu 2018 r. pojawił się debiutancki album grupy, który został wydany przez wytwórnię Lynx Music. Album zawiera 10 autorskich kompozycji i został doceniony przez licznych recenzentów. Pozytywna recenzja płyty została opublikowania m.in. w lutowym numerze „Teraz Rock” czy w brytyjskich magazynach „Power Play” i „Fireworks”. W muzyce grupy pobrzmiewają echa takich wykonawców jak: Whitesnake, Def Leppard, Kiss, Van Halen, Giant, Vixen, Saraya czy elementy muzyki filmowej, a nawet progresywnej! Aktualny materiał koncertowy zawiera utwory z najnowszego albumu długogrającego pt. „Hittin’ the road” oraz EP-ki o tytule „City Lights” wydanej w 2017 roku własnym sumptem zespołu. 

Grupa jest inicjatorem i organizatorem festiwalu „Still Of The Night” – jedynego w Polsce tribute dla zespołów hair metalowych z lat ’80. 

Członkowie zespołu:

Kasia Bieńkowska – wokal 
Piotr Dudi Dudkowski – gitara
Michal Dajbas Dybus  – gitara basowa
Paul Polish Gromadzki – gitara
Tomek Sobieszek – perkusja
 Mirek Skorupski – klawisze