Vader oraz Kat & Roman Kostrzewski zapraszają na wspólne koncerty

 

W związku ze stopniowym luzowaniem obostrzeń w naszym kraju, na wspólne koncerty zapraszają Vader oraz Kat & Roman Kostrzewski. Wydarzenia odbędą się już pod koniec lipca.

 

Legendy Polskiej sceny muzycznej, Vader oraz Kat z Romanem Kostrzewskim na czele, zapraszają na kilka wspólnych koncertów. Wydarzenia odbędą się w ramach Lata w Plenerze. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 17 maja.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu facebook zespołu Vader:

VADERMANIAX !!! Z ogromną radością chcemy Was poinformować o trzech koncertach , jakie odbędą się w lipcu TEGO ROKU (…). Zagramy w towarzystwie między innymi Kolegów z Kat & Roman Kostrzewski. ZAPRASZAMY !!!!

Vader oraz Kat & Roman Kostrzewski na wspólnych koncertach – szczegóły:

W ramach wspólnej mini trasy zespoły Vader oraz Kat & Roman Kostrzewski zapraszają na 3 wydarzenia. Koncerty wspomogą zespoły: Gruzja, JAD oraz Clairvoyance.

29.07 Krakówszczegóły
30.07 Poznańszczegóły

31.07 Warszawaszczegóły

Bilety do sprzedaży trafią 17.05 o godz.10:00.
Punkty sprzedaży: Biletomat, Going, Empik Bilety, Ebilet, Eventim
Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich można paść ofiarą oszustwa!

 

 

 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

  • Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
  • Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica, chusta itp.).
  • Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
  • Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników.
  • Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu.