The Australian Pink Floyd Show – nowa data koncertu w 2022 roku

 

The Australian Pink Floyd Show wracają do Polski! Znana już jest nowa data koncertu, który miał się odbyć w 2021 roku. Zespół wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia w ramach trasy All That You Feel World Tour.

 

W 2021 roku miała mieć miejsce światowa trasa koncertowa „All That You Feel 2021 World Tour” podczas której zespół The Australian Pink Floyd Show miał przedstawić największe przeboje zespołu Pink Floyd. Trasa, z powodu panującej epidemii, została przeniesiona na 2022 roku. Znane są już nowe daty koncertów, w tym występu w Polsce!

Po ponad 30 latach grania muzyki Pink Floyd na całym świecie, zespół The Australian Pink Floyd Show kontynuuje trasę koncertową All That You Feel, podczas której zespół prezentuje wszystkie te kompozycje z każdego etapu twórczości Pink Floyd, które tak wiele znaczą dla fanów Floydów na całym świecie. Będzie to niezwykła przekrojowa podróż przez twórczość Floydów od płyty „Ummagumma” po „The Division Bell„, podczas której Aussie Floydzi z jeszcze większym oddaniem zaangażują się w dziedzictwo Barretta, Watersa, Gilmoura, Wrighta & Masona i oddadzą hołd legendarnym dokonaniom oryginalnego Pink Floyd. Najnowocześniejsze efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie, nieskazitelny dźwięk i niesamowite brzmienie na żywo, które charakteryzowało koncerty Pink Floyd, wszystko to gwarantuje, że występ The Australian Pink Floyd Show będzie niesamowitym przeżyciem.
 

The Australian Pink Floyd Show w Polsce w 2022 – szczegóły koncertu

The Australian Pink Floyd Show wraca do Polski na jedyny koncert! Zespół wystąpi 14 marca 2022 roku we wrocławskiej Hali Stulecia w ramach trasy All That You Feel 2022 World Tour. Bilety w sprzedaży od 14 sierpnia. Szczegóły wydarzenia.

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który miał mieć miejsce w 2021 roku zachowują swoją ważność! Jak podaje organizator:

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w lutym przyszłego roku, zachowują swoją ważność na wrocławski występ zespołu w 2022 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na występ The Australian Pink Floyd Show.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
I kategoria – 185/ 205 PLN
II kategoria – 170/ 190 PLN
III kategoria – 150/ 170 PLN
IV kategoria – 130/ 150 PLN
 

Bilety do nabycia na stronach:
https://shop.metalmind.com.pl/141,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)
www.eventim.pl
www.ebilet.pl
www.biletin.pl