Tester Gier – premiera singla „Z Piekielnej Otchłani Upiór” zapowiadającego nadchodzącą płytę

 

Za nami premiera kolejnego utworu, który zapowiada nadchodzącą nową płytę formacji Tester Gier. Poznajcie kawałek „Z Piekielnej Otchłani Upiór”.

 

Z Piekielnej Otchłani Upiór” jest drugim singlem, który zapowiada nadchodzące wydawnictwo zespołu Tester Gier. Premiera płyty „Wielkie Kontrakty, Duże Wytwórnie…” zaplanowana jest na 8 października i światło dzienne ujrzy nakładem Brain Dead Familia.

Najnowszy singiel Testera Gier jest jednym spośród koncepcyjnych utworów na płycie. Kompozycja wraz z klipem w postaci lyric video tworzą spójną całość, która dopełnia się efektownie, tworząc ciekawy klimat mistycznej gry.

Jak zdradza nam wokalista Dave Butcher:

Muzycznie, a w szczególności wokalnie, numer jest bardzo zróznicowany. Historia zaś zawarta w wideo to opowieść o maniaku txgx, który zostaje wciągnięty w grę, gdzie ginie z ręki strasznego upiora – z resztą sprawdźcie sami! Dziś mogę śmiało powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z efektu. Wizualnie i dźwiękowo – to jest petarda!

Tester Gier – Z Piekielnej Otchłani Upiór

 

„Wielkie Kontrakty, Duże Wytwórnie” będzie piątym albumem w dorobku zespołu Tester Gier. Prace nad nim zostały rozpoczęte już w połowie 2019 roku, kiedy to powstały zalążki pierwszych tekstów i riffów. Wydanie nowego krążka opóźniało się z powodu spontanicznie wypuszczonego splita z krakowskim Drown My Day i wspólnej trasy koncertowej obu zespołów.
 
Jak mówi zespół:
„Wielkie Kontrakty, Duże Wytwórnie…” to nasz pogląd na rzeczywistość i nasze życiowe doświadczenia. Nie musisz się nimi sugerować i nie oczekujemy, że będziesz się z nami zgadzał. Po prostu kliknij w link i zamów płytę w preorderze – tylko tyle od Ciebie chcemy.
 
Zamów płytę „Wielkie kontrakty, Duże Wytwórnie…” w preorderze!