Slipknot i Jinjer na wspólnym koncercie w Polsce w 2021 roku – nowa data

 

Slipknot wraca do Polski! Poznaliśmy już nową datę przeniesionego z tego roku koncertu. Grupa scenę w Gdańsku będzie dzieliła wspólnie z zespołem Jinjer!

 

Slipknot ponownie pojawi się w Polsce! Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej ostatnie wydawnictwo „We Are Not Your Kind”. Premiera miała miejsce na początku sierpnia 2019 roku. Początkowo koncert miał mieć miejsce w tym roku, jednak z powodu panującej epidemii wydarzenie przeniesiono. Gościem specjalnym będzie zespół Jinjer!

 

 

Slipknot oraz Jinjer na wspólnym koncercie w Polsce 2021 – szczegóły koncertu oraz bilety

Slipknot oraz Jinjer wystąpią na wspólnym koncercie w Polsce już 13 sierpnia 2021 roku. Zespoły zobaczyć będzie można w Ergo Arenie w Gdańsku. Oficjalne wydarzenie.

Bilety ponownie pojawią się w przedaży 11 grudnia o 10:00. Oczywiście wszystkie zakupione wejściówki na koncert, który miał mieć miejsce w tym roku – zachowują swoją ważność!

Bilety dostępne będą w sklepach:
https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na GC oraz na płytę)
https://ebilet.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)
https://eventim.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)

▪️ GOLDEN CIRCLE: 339 PLN
▪️ PŁYTA: 239 PLN
▪️ SEKTORY: 169-299 PLN
 
Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.
 
 
 

Slipknot

Amerykańska formacja grająca muzykę około metalową (heavy metal, nu-metal oraz metal alternatywny). Zespół od początku swojego grania na scenie występuje w maskach. Grupa powstała w 1995 roku w Des Moines. Inicjatorami byli Shawn Crahan oraz Anders Colsefini.

Slipknot można zaliczyć do pionierów nurtu New Wave of American Heavy Metal, który łączył w sobie wpływy thrash i death metalu oraz metalcore.

Na koncie zespół ma obecnie sześć płyt studyjnych. Dyskografię zamyka wydany w 2019 roku album We Are Not Your Kind. Przeczytaj recenzję!