Slash oraz Myles Kennedy and The Conspirators we wspólnym utworze „The River Is Rising”

 

Kilka dni temu swoją premierę miał utwór „The River Is Rising”, który nagrany wspólnie z Mylesem Kennedy & The Conspirators, zapowiada nadchodzący nowy album Slasha.

 

Na połowę lutego 2022 roku zaplanowana została premiera nowego albumu Slasha oraz Mylesa Kennedy’ego i zespołu The Conspirators. Wydawnictwo zatytułowane będzie po prostu „4” i światło dzienne ujrzy nakładem Gibson Records.

Album nagrany został na początku tego roku. Więc, jak zdradzają muzycy, całość jest już skończona. Wszystko utrzymane jest jednak w dość nietypowym stylu. Zespół starał się nagrać płytę na żywo, po prostu jammując wspólnie, pozostawiając drobne pomyłki. Jak zdradzał zresztą sam Slash:

Po raz pierwszy wszystkie gitary, bas i bębny nagraliśmy na żywo. Wokale też nagraliśmy na żywo. Płyta brzmi więc tak, jakby zespół grał przed wami w tej chwili. Takie było nasze założenie.

Kilka dni temu w sieci pojawił się pierwszy singiel, który zapowiada wspomniane wydawnictwo. Utwór „The River Is Rising” jest jednocześnie pierwszym od trzech lat premierowym kawałkiem muzyków.

 

Slash ft. Myles Kennedy and The Conspirators – The River Is Rising