Rottin’ Green prezentuje nowy album „Atomic Trip”

 

30 października światło dzienne ujrzał album „Atomic Trip” zespołu Rottin’ Green. Jest to drugi krążek grupy i zabiera nas w psychodeliczną podróż donikąd. 

 

Końcówka 2019 roku jest dla zespołu ROTTIN’ GREEN pracowita! Zespół wydał drugi album zatytułowany „ATOMIC TRIP„. Płyta została zarejestrowana i wyprodukowana przez Szymona Grodzkiego z Bydgoskiego Invent Sound Studio. Album jest obecnie promowany w ramach trasy ATOMIC TRIP TOUR. Szczegóły trasy znajdziecie na Rockowej Mapie Polski. 

 

Na krążku znajdziemy 8 numerów, które zabiorą nas w psychodeliczną podróż donikąd. Jak mówi sam zespół:

Piaszczyste, stoner’owe rify przenoszą w dotychczas nieuświadomione sektory umysłu, a melodyjne wokale przywołują klimat lat 90-tych. 

 

ROTTIN’ GREEN to trio z Susza. Swoich początków sięga 2016 roku. Tworzą je Jakub Miąskowski na basie i wokalu, Cezary Sacharczuk na gitarze i wokalu oraz Paweł Włodarski za bębnami. Muzyka Rottin’ Green to grunge’owo stoner’owa mieszanka wybuchowa która wystrzeli słuchacza prosto w przestrzeń kosmiczną.

W 2016 roku zespół wydał debiutancki album pt.: “Break the Chains”, który osadzony jest w grunge’owym klimacie. Płyta była promowana podczas trasy ROTTIN’ 2018 TOUR na kilkunastu koncertach w Polsce i za granicą.