Rockowe oblicze erotyki – Skytruck prezentuje nowy singiel „ONS”. 

Zespół rozpoczyna rok zaskakującym singlem, nagranym w odświeżonym składzie i z nową energią – do zespołu dołączył nowy, charyzmatyczny frontman – Kamil Studnicki. 

W tym bardzo osobistym utworze artyści poruszają tematykę problemów w nawiązywaniu relacji w czasach tindera. Utwór opowiada historię osoby, która szukając miłości, decyduje się na spotkania kończące się jednorazową przygodą.

„Chcieliśmy tym utworem pokazać, że każdy z nas ma w sobie potrzebę bliskości, którą tak trudno zaspokoić w dzisiejszych czasach.mówią członkowie zespołu Skytruck. 

„Na każdego z nas ogromny wpływ ma polska muzyka rockowa z czasów jej świetności. Bardzo inspiruje nas twórczość Grzegorza Ciechowskiego czy zespołu Maanam.” – dodaje Kamil Studnicki, frontman zespołu Skytruck. „Udało nam się wypracować intrygujące brzmienie; zdecydowaliśmy się zrealizować cały proces produkcji całkowicie samodzielnie.”  Jak dodaje Tomek Boruch, gitarzysta i lider zespołu„Pozwoliło to uchwycić klimat miejsc gdzie pracujemy nad muzyką na co dzień – naszych pracowni i sal prób mieszczących się w Warszawie.” 

Skytruck, to nietuzinkowa grupa muzyczna, tworząca autorską muzykę i łącząca wszystko co najlepsze z tradycji rocka: mocne i nowoczesne brzmienie, ambitne teksty i przebojowe melodie.  Wystąpili w finale Antyfestu w 2020 roku. Mają w swoim dorobku wydaną debiutancką EP „Środek Ciężkości” oraz LP „Lot na Marsa”. Albumy te były doceniane i promowane w ogólnopolskich audycjach telewizyjnych (TVN i TVP), znajdowały się na najważniejszych playlistach w serwisach streamingowych (Spotify, Tidal) prasie (TerazRock), a także były grane przez wiele rozgłośni radiowych (Antyradio, Radio Wnet, Trójka, Jedynka, Czwórka Polskie Radio, Radio Opole, Radio Bydgoszcz, Radio Nowy Świat, Radio Lublin, Radio Akadera i wiele innych).

Aktualny skład zespołu to:

Tomek Boruch – Gitary,  wokal wspomagający
Jakub Szulc – Gitary, wokal wspomagający
Kamil Studnicki – wokal główny
Mateusz Śliwa – bas
Konrad Kubalski – perkusja

Skytruck w sieci:
https://www.instagram.com/skytruckmusic/                            https://www.facebook.com/skytruckmusic/                                                                       https://skytruck.pl/

 

Premiera odbyła się 31.03.2023r.