Powraca RóBSzuM Festival! Poznajcie pierwsze szczegóły tegorocznego wydarzenia

 

Po chwilowej nieobecności na Festiwalowej Mapie Polski – powraca RóBSzuM Festival! Poznajcie pierwsze poznane szczegóły.

 

RóBSzuM to festiwal muzyki niezależnej, który od samego początku odbywa się w Międzychodzie. Pierwsza edycja miała miejsce w 2012 roku. Założeniem wydarzenia jest prezentacja artystów ambitnych, niezależnych i ciekawych oraz niedocenionych w świecie w którym tak zwana muzyka popularna prezentowana masowo przestała być sztuką. Jak zdradzają organizatorzy:

Prezentujemy zespoły grające szeroko pojętą muzykę alternatywną, od muzyki gitarowej, elektronicznej przez noise do jazzu, często eksperymentujące z formą, ekspresją i treścią. Wydarzenie to odznacza się kameralną atmosferą, odbywa się w samym sercu Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego.

RóBSzuM Festival – szczegóły 9 edycji

RóBSzuM Festival, inaczej nazywany Międzychodzkim festiwalem krzewienia kultury niezależnej, w tym roku odbędzie się po raz 9ty. Wydarzenie zaplanowane zostało na 11 czerwca oczywiście w Międzychodzie.

Informacja o biletach pojawi się już wkrótce.

Poznaliśmy za to pierwszy ogłoszony zespół, którym jest Titanic Sea Moon. Ich koncerty to muzyczna podróż przez soul noiseową przestrzeń, stąd do wieczności.

 

Titanic Sea Moon // O mnie się martw //Worry Worry