Nocny Kochanek zaprasza na akustyczną radiową trasę koncertową!

 

Panująca epidemia nierzadko wymusza na nas niecodzienne rozwiązania. Na taki nietypowy pomysł wpadł zespół Nocny Kochanek, który postanowił zorganizować trasę koncertową w… rozgłośniach radiowych!

 

Podczas, gdy wszyscy mieliśmy nadzieję na stopniowy powrót do normalności, zostaliśmy po raz kolejni zamknięci. W związku z tym możemy ponownie zapomnieć o koncertach czy otwartych pubach. To wszystko sprawia, że zespoły szukają niecodziennych rozwiązań, by pozostawać cały czas w kontakcie ze swoimi fanami. Na nietypowy pomysł wpadł zespół Nocny Kochanek, który obecnie, podobnie jak inne grupy, nie ma szans na powrót na klubowe deski. Stąd propozycja, by trasę koncertową zrobić po rozgłośniach radiowych! Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu facebook:

W związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią COVID-19, podjęliśmy decyzję o zagraniu serii koncertów w całej Polsce, jednak tym razem nie odbędą się one w znanych i lubianych klubach muzycznych, a w znanych i lubianych… stacjach radiowych!

Wszystkie koncerty, oprócz ostatniego w Antyradiu, będą przedstawiać akustyczne wersje znanych hitów zespołu. Z kolei finałowy koncert będzie już zawierał pełen, elektryczny set.

 

Nocny Kochanek – alkustyczna trasa radiowa

12.04.2021 – Nocny Kochanek Alkustycznie w Radio Ostrowiec
13.04.2021 – Nocny Kochanek Alkustycznie w Radio Centrum Lublin
14.04.2021 – Nocny Kochanek Alkustycznie w Radio Opole
15.04.2021 – Nocny Kochanek Alkustycznie w Radio Kielce
16.04.2021 – Nocny Kochanek Alkustycznie w Radio Radom
18.04.2021 – Nocny Kochanek w Antyradio

 

Nocny Kochanek – Andżeju (Alkustycznie)