Muszlownik Murcki Festiwal 2020 – zrzutka na jubileuszową edycję

 

Przed nami kolejna edycja wydarzenia Muszlownik Murcki Festiwal. W tym roku odbędzie się już po raz dziesiąty! Planowana data edycji to 06.06.2020.

Muszlownik Murcki Festiwal to pomysł grupy mieszkańców Katowic chcących uaktualnić i poszerzyć ofertę kulturalną miasta. Festiwal również stważa możliwość promocji młodym początkującym zespołom. To również doskonała szansa na promocję alternatywnej muzyki w mieście Katowice. Ta inicjatywa niewątpliwie zaszczepia w uczestnikach chęć propagowania i promowania kultury.

Dotychczas, w pozostałych edycjach Muszlownika, zagrało blisko 90 zespołów między innymi: Koniec Świata, Skampararas, Zielone Żabki, KSU, Ska Petarda, Prawda, Farben Lehre i wiele innych zespołow z lokalnego podwórka, z całej Polski jak również warty podkreślenia zespół Orhidea z Czech.

 

 

Muszlownik Murcki Festiwal 2020

W tym roku Muszlownik ma szansę odbyć się już po raz dziesiąty. Po raz trzeci na Festiwalu pojawią się również motory.  Jako impreza towarzysząca cieszy się dużą popularnością Zlot Motocyklowy, który przyciąga zmotoryzowanych z całej Polski!

Co roku od początku istnienia, odbywają się tutaj również warsztaty perkusyjne, muzyczne i konkurencje związane z tematyka muzyczną w Katowicach. Muszlownik Murcki Festiwal przyciaga wielu fanów muzyki, nie zależnie od wieku. 
 
 Jak stwierdzają organizatorzy:
Z racji, że Festiwal odbędzie się po raz dziesiąty, w jubileuszową edycję chcielibyśmy zaprosić znanego artystę, który uwieczni Muszlownik Murcki Festiwal 2020. Koncerty zespołów z najwyższej półki dają gwarancję skuteczności imprezy, co za tym idzie zintegrują znaczną część mieszkańców. Doświadczeni muzycy zaszczepią w uczestnikach chęć udziału w kulturze. Odbędą się przesłuchania zespołow, warsztaty muzyczne dla dzieci i liczne konkursy o temamtyce zwiazanej z Katowickimi Festiwalami.
Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc organizację tegorocznej edycji. Zachęcamy do wsparcia Festiwalu na zorganizowanej w tym celu zrzutce. Kliknij tutaj aby przejść do zrzutki.
 
 
Muszlownik Murcki Festiwal – podsumowanie IX edycji 2019