Muniek Staszczyk zapowiada nową płytę – Muniek i Przyjaciele „Na żywo i akustycznie 2018-2019”

 

Przed nami premiera wyjątkowego wydawnictwa Muniek Staszczyk i Przyjaciele – „Na żywo i akustycznie 2018 – 2019”. Jest to zapis akustycznych koncertów, które początkowo jako mini trasa, przerodziły się w dwuletnie koncertowanie po całej Polsce.

 

Mijają 2 lata od premiery ostatniej solowej płyty Muńka StaszczykaSyn Miasta. Muzyk jednak nie spoczywa na laurach i zaprasza nas na premierę nowego wydawnictwa. Będzie to zbiór największych hitów, które mogliśmy usłyszeć w ramach trasy Muniek i Przyjaciele, która miała miejsce w 2018 oraz 2019 roku. Na płycie usłyszymy również Cezariusza Kosmana oraz Janka “Jahlove” Pęczaka. Premiera już 5 marca!

Początkowo, akustyczna trasa Muniek i Przyjaciele miała być odskocznią od rockowego, głośnego grania koncertowego. Muniek chciał wejść do kameralnych sal i być dzięki temu bliżej swoich fanów. Ostatecznie, album „Na żywo i akustycznie 2018 – 2019” dokumentuje ponad 80 koncertów, podczas których zespół objechał Polskę kilka razy!

Tak Muniek zaprasza na nowe wydawnictwo:

Kochani Przyjaciele, Wszyscy obecnie tęsknimy za koncertami, a czas pandemii jeszcze wzmaga naszą tęsknotę. My artyści nie istniejemy bez Was – publiki. Dlatego też dziś oddaję ten album w Wasze ręce z nadzieją, że nowy 2021 rok pozwoli nam spotkać się gdzieś jak najszybciej na żywo i akustycznie. Z pozdrowieniami, trzymajcie się! Muniek

Prdeorder można składać tutaj.

Muniek i Przyjaciele na żywo i akustycznie 2018 – 2019 – Bóg

Na płycie „Na żywo i akustycznie 2018 – 2019” znajdziemy zarówno największe hity zespołu T.Love czy Szwagierkolaska, jak również z solowej działalności Muńka. Miksem zajęli się Janek Pęczak oraz Antek Sojka, masteringiem –  Jacek Gawłowski. Autorką zdjęcia wykorzystanego na okładkę singla jest Helena Majewska, która odpowiada również za całą oprawę zdjęciową albumu. Płyta światło dzienne ujrzy nakładem wydawnictwa ART2 MUSIC.

Lista utworów z płyty „Na żywo i akustycznie 2018 – 2019”:

1. 1996
2. Kalambury
3. Zabawki
4. Apaszem Stasiek Był
5. IV L.O.
6. Bóg
7. Ajrisz
8. I Love You
9. King
10. Nie Nie Nie
11. Czasy Nadchodzą Nowe / The Times They Are A-Changin’

 

Muniek i Przyjaciele na żywo i akustycznie 2018 – 2019 – Apaszem Stasiek był