M-ART Rock Metal Fest – VooDoo Club!

 

M-ART ROCK METAL FEST 

 

Zapraszamy na pierwszą edycję nowego festiwalu na Rockowej Mapie Polski – M’Art Rock Metal Fest. Organizatorem jest agencja M-ART. Muzycznie wydarzenie skupiać się będzie wokół rocka i metalu oraz różnych ich odmian.

Na dużej scenie VooDoo Club zagrają:
Black Dog (hard rock / rock’n’roll)
TRT (alternative rock / metal)
Error Label ( hard / heavy / stoner / southern rock/metal)
the OLD BAND (rock / rock’n’roll)
Violka Marcinkiewicz & South Breakers (pop rock)

 

Szczegóły wydarzenia.

 


B L A C K    D O G – Warszawa

instagram | facebook

Grupa grająca hard rocka inspirowanego klasycznym rockiem lat ’70 i ’80. Zespół powstał w grudniu 2015 r., rozpoczynając pracę nad autorskim materiałem. Do tej pory Black Dog miał okazję dzielić scenę z takimi zespołami jak Oddział Zamknięty, T. Love, Proletaryat czy Hetman.


T R T

facebook | twitter

Zespół założony w 2016 roku przez byłych muzyków The Bill oraz Farben Lehre „Projekt Punk”. Muzyka kapeli to połączenie rocka, metalu i alternatywy.

 

E R R O R   LA B E L

facebook | twitter

Zespół założony w 216 roku we Wrocławiu , m.in tegoroczny laureat Rock May Festival, grupa bardzo doświadczonych muzyków tworzących w klimatach hard & heavy z wpływami stoner i southern rocka.

 


 T H E    OL D    B A N D – Poznań

facebook 
Tten rock and rollowy zespół powstał w 2016 roku w Poznaniu. Tworzą go osoby w różnym wieku tak więc to kompilacja młodości i doświadczenia. Z każdej dekady ktoś. Po różnych zawirowaniach, perturbacjach i poszukiwaniach skład się ustabilizował i realizują swoje plany, jednocześnie próbując spełniać marzenia.V I OL K A & T H E    S O U T H    B R A K E R S – Nowy Sącz

facebook

Pop rockowa grupa z Nowego Sącza na której czele stoi charyzmatyczna wokalistka obdarzona wyjątkową barwą głosu. Śpiewa od 6 roku życia. M.in. 2014 roku wygrała konkurs Krakowska Rotunda. Jest dwukrotną półfinalistką programu Must Be The Music, a także uczestniczką programów Szansa na Sukces i The Voice Of Poland. Aktualnie z zespołem South Breakers pracuje nad debiutancką płytą. South Breakers to grupa muzyków z południa Polski współpracujących z kilkoma wokalistkami, grających różnorodne odmiany pop-rocka.