Legend of Ozzy – zagraj w mini grę wcielając się w Księcia Ciemności!

 

W ramach promocji najnowszej płyty Ozzy’ego Osbourne’a stworzono mini grę, w którą można zagrać przez internet. Przesłuchując jednocześnie album artysty!

 

Ozzy to jeden z tych artystów, którym nie brakuje pomysłów na promocję. Za nami premiera najnowszej płyty „Ordinary Man„. A stworzona mini gra „Legend of Ozzy” to po prostu kolejna jej promocja. Kazdy z nas może wcielić się w Księcia Ciemności i uciekać przed róznymi potworami.

Żeby zagrać, wystarczy wejść na stronę internetową (tutaj). Koniecznie grajcie z włączonymi głośnikami, bo w tle przygrywa nam ostatnie dzieło Ozzy’ego.

Zasady są proste: gramy strzałkami, żeby unikać potworów; zbieramy krew, żeby mieć siłę do latania oraz monety, żeby zdobywać punkty.

 

Legend of Ozzy

 

Ozzy Osbourne – Ordinary Man

21 lutego światło dzienne ujrzał nowy solowy album Księcia Ciemności – „Ordinary Man„. Krążek jest pierwszym solowym wydawnictwem Ozzy’ego od 10 lat. Na płycie nie brakuje gości specjalnych. Na gitarach oraz na basie słyszymy Duffa McKagana (Guns N’ Roses). Z kolei na bębnach Chada Smitha (Red Hot Chilli Peppers). Gitarowe riffy dograł sam Slash. Na płycie usłyszeć możemy również Eltona Johna, z którym Ozzy nagrał tytułowy kawałek.