Jola Tubielewicz prezentuje oficjalny teledysk do tytułowego utworu z płyty „Czarna wdowa”

 

Właśnie poznaliśmy oficjalne wideo do tytułowego utworu z nadchodzącej nowej płyty Jolanty Tubielewicz – „Czarna wdowa”!

 

„Czarna wdowa” to pierwszy singiel, który jest jednocześnie zapowiedzią debiutanckiego albumu Joli Tubielewicz. Kawałek ten nawiązuje stylistycznie do klimatów blues-rockowych, które są artystce szczególnie bliskie. O czym opowiada utwór? Jest to opowieść o kobiecie owładniętej szaleńczą obsesją na punkcie mężczyzny, dla której obiekt westchnień staje się jedynym celem i sensem. Bohaterka żyje w świecie swoich fantazji i urojeń.

Jak ponadto zdradza Jola:

Pierwsze wrażenie sugeruje że, jest to historia o pożądaniu a nawet obsesji na punkcie mężczyzny. Jednak według mnie ma ona też drugie dno. Bywa, że zafiksowujemy się czasami na coś w życiu, pragniemy czegoś tak bardzo, że tracimy z oczu wszystko inne, marzenie za którym gonimy staje się jedynym sensem, jedynym celem. Gubimy po drodze inne szanse, w szalonej pogoni nie zauważamy pięknych rzeczy, innych ludzi i zdarzeń, które przemykają gdzieś obok nas. Może warto czasami zatrzymać się na chwilę, wziąć kilka głębszych oddechów, złapać dystans i przewartościować wszystko, niezależnie od tego czego dotyczy „nasza obsesja”.

Muzykę skomponował Grzegorz Skawiński. Słowa wyszły spod ręki Marianny Skorupowskiej. Całość z kolei została nagrana w Maska Studio.

 

 

Jola Tubielewicz

To wokalistka i kompozytorka urodzona 2.10.1986. Pochodzi z Białogardu. Doświadczenie sceniczne zdobywała w podczas licznych koncertów oraz przeglądów muzycznych. Na dużej scenie po raz pierwszy pojawiła się w koncercie „Debiuty” w 2008 roku na 45. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wielokrotnie uczestniczyła również w programie „Szansa na Sukces”, emitowanym przez TVP 2. Po wygraniu w 2010  r. odcinka z udziałem Patrycji Markowskiej, wystąpiła w finale „Szansy” w Sali Kongresowej. W 2013 roku biorąc udział w show muzycznym Polsatu „Must be the music” dotarła do finału. Ma za sobą współpracę z wieloma zespołami, m.in.: Riders (Mietek Jurecki). Od wielu lat współpracuje z Polskim Radiem Koszalin. Wystąpiła gościnnie na płycie Krzysztofa Jaryczewskiego – Jary OZ. Nagrała także piosenkę do serialu „Na krawędzi 2”, emitowanego w Telewizji Polsat.