Gojira utworem „Amazonia” zapowiada nową płytę Fortitude

 

Gojira zapowiada nowt album! W sieci udostępniono kolejny singiel, który promuje wydawnictwo „Fortitude”. Poznajcie utwór Amazonia”.

 

„Fortitude” będzie siódmym albumem francuzkiej formacji Gojira. Jego premiera zaplanowana jest na 30 kwietnia tego roku. Krążek ukaże się nakładem Roadrunner Records. Album ten to kolekcja utworów, które w swoim założeniu mają skłaniać odbiorców do wyobrażenia sobie nowego świata, a potem zrealizowania tej wizji. 

 Znamy już okładkę płyty, którą ocenić możecie powyżej. Jej autorem jest wokalista oraz gitarzysta zespołu – Joe Duplantier. Joe odpowiada również za nagrania i produkcję płyty. A te miały miejsce w Silver Cord Studio (siedziba zespołu w nowojorskim Queens). Miksem zajął się Andy Wallace, którego znamy ze współpracy między innymi z zespołami Nirvana czy Rage Against The Machine.

Płyta „Fortitude” jest już dostępna w przedsprzedaży! Można ją zakupić w oficjalnym sklepie wydawnictwa Roadrunner Records (tutaj). Składa się na nią 11 premierowych utworów:

 1. Born For One Thing
 2. Amazonia
 3. Another World
 4. Hold On
 5. New Found
 6. Fortitude
 7. The Chant
 8. Sphinx
 9. Into The Storm
 10. The Trail
 11. Grind

Gojira – Amazonia