Enclose oraz Afterload z koncertem w Warszawie!

 

25 października zapraszamy do warszawskiego klubu VooDoo Club! Na deskach jednej ze scen będziemy mieli okazję usłyszeć zespół Enclose. Meksykańsko – polska formacja znana jest doskonale dzięki występom wokalisty w programie The Voice of Poland, który w 2014 roku wygrał edycję. Koncert odbędzie się w ramach ogólnopolskiej trasy „Enclose OnTour„.

Tego wieczoru usłyszymy również warszawską formację AFTERLOAD. Zespół od 2013 aktywnie działa na polskim podwórku, dając koncerty oraz tworząc wciąż nowe kawałki. 

Szczegóły wydarzenia. 

 

 ENCLOSE

youtube | facebook | twitter | bandcamp

Enclose to meksykańsko-polski zespół rockowy, którego frontmanem jest pochodzący z Meksyku wokalista/kompozytor oraz zwycięzca „The Voice of Poland 2014” Juan Carlos Cano. Zespół działa od roku 2011, odnosząc sukcesy i promując swój autorski materiał, zarówno w Meksyku, jak i w Europie. Ma na swoim koncie liczne występy przed kilkudziesięciotysięczną publicznością m.in. na Przystanku Woodstock , Sabacie Czarownic, podczas letniej trasy Radia Zet oraz udział w koncertach stadionowych w Meksyku otwierając występy Deep Purple (2015). Zespół pracuje obecnie nad wydaniem kolejnego albumu. 

W skład zespołu wchodzą:
Juan Carlos Cano – wokal
Flavio Rojas (Polska/Peru) – gitara basowa,
Janis Kifonidis (Grecja/Polska) – perkusja oraz
Michał Herda (Polska) – gitara.

 


AFTERLOAD 

youtube | facebook

Polski zespół rockowy założony w 2013 roku przez Kamila Tyneckiego. Muzyka zespołu osadzona jest głównie w klimacie nisko strojonych gitar, mocnych bębnów oraz przesterowanego basu, jednakże aranżacje utworów są dynamiczne oraz przeplatane delikatnymi i stonowanymi partiami, które w połączeniu z mocnymi riff’ami dają w efekcie zróżnicowany charakter muzyce tworzonej przez Afterload.