Cannonball prezentuje oficjalne wideo do utworu „Czas”

facebook | instagram | youtube | spotify

 

Całkiem niedawno temu swoją premierę miał nowy singiel formacji Cannonball. Do kawałka „Czas” powstał oficjalny teledysk, który obejrzeć możecie poniżej.

 

W sieci dostępny jest bardzo energetyczny singiel „Czas”, który pochodzi z ostatniej EPki „Kule Biją” formacji Cannonball. Do utworu stworzono teledysk, który dostępny jest do obejrzenia poniżej. Mimo iż zespół stara się odpowiedzieć w nim na kilka ważnych pytań, utwór „Czas” jest również bardzo pozytywny w swoim odbiorze.

Na czym skupia się zespół w swoim tekście?

Jak wykorzystujesz dany Tobie w życiu czas? Czy poświęcasz go na ważne rzeczy i czym są te „ważne rzeczy” dla Ciebie? Czy udajesz w życiu kogoś, kim nie jesteś?
Być może jesteś zapatrzony za mocno w przyszłość i pogrążasz się w stresie i niepewności? A może skupiasz się na przeszłości, co budzi w Tobie żal, nostalgię. Twój czas tutaj jest ograniczony, bądź tu i teraz, a nie w przeszłości lub przyszłości (bo one nie istnieją).

Cannonball – Czas

 

CANNONBALL to mocne gitarowe riffy, partie klawiszowe legendarnych organów Hammond, z pulsującą sekcją rytmiczną i bogatą warstwą wokalną. Zespół lubi nawiązywać do takich nurtów muzycznych jak rock, pop czy nawet zdarza się zahaczać o muzykę operową.

Jesteśmy fanami bogatych harmonii zarówno wokalnych jak i instrumentalnych, zmian tempa, nastroju, dobrego pulsu. Chcemy też udowodnić, że potrafimy pisać piosenki które wpadają w ucho, do których chce się wracać.

Zespół Cannonball gra w składzie:

Zbyszko Tuchołka – wokal
Piotr Skraburski – organy Hammonda
Michał Bobrowski – gitara
Paweł Malinowski – bas
Piotr Szpalik – perkusja