Blacktrail prezentuje drugi utwór promujący nową EPkę. Posłuchajcie kawałka „Scars”.

bandcamp | soundcloud | instagram | youtube | facebook

 

Poznaliśmy drugi kawałek, który promuje nową EPkę zespołu Blacktrail. Posłuchajcie!

 

Scars” to drugi singiel, który promuje nową EPkę zespołu Blacktrail – „Your Freedom For My Name„. Tekst traktuje o zdradzie i zemście. Jak mówi sama grupa:

Zemście, za którą zdradzony jest w stanie zapłacić każdą cenę, nawet, jeśli miałyby nią być wieczne potępienie i cierpienia. By zadośćuczynić samemu sobie, jest w stanie zaprzedać swoją duszę. 

Polska formacja Blacktrail całkiem niedawno pochwaliła się nowym singlem „Your Freedom For My Name” (posłuchać możecie tutaj). Kawałek zwiastuje tak samo brzmiącą EPkę zespołu, która światło dzienne ujrzy jeszcze w tym roku. Czego będziemy mogli się spodziewać? Zespół zapowiada, że na EP znajdziemy 5 całkowicie różnych utworów.

Każdy z członków ma inną muzyczną estetykę i gust – właśnie to staraliśmy się ująć na naszej płycie; odbieganie od konkretnego nurtu czy stylu, nietrzymanie się ram. Ciężko, ostro, black, death i thrash metalowo. Właśnie to jest kwintesencją Blacktrail. 

Teksty będą opowiadać o tym, co w ludzkości możemy uznać za najgorsze: zemście, szaleństwie, nienawiści, zazdrości, ale także o strachu i o słabości.

 

Blacktrail – Scars