BlackJob prezentuje nowy utwór – „PanTuStał”

facebook | instagram | youtube

 

Nie tak dawno swoją premierę miał nowy utwór formacji BlackJob. Do kawałka „PanTuStał” powstało oryginalne, neonowe wideo.

 

BlackJob to krakowska formacja, która swoją muzyką udowadnia, że blues i rock na polskiej scenie ma się bardzo dobrze. Zespół nie tak dawno wypuścił nowy kawałek, który posłuchać możecie poniżej. Utwór „PanTuStał” zapowiada jednocześnie nowy materiał grupy.

Jak można zinterpretować nowy singiel?

To próba odnalezienia siebie w świecie, do którego bohater opowieści czuje, że nie do końca pasuje. Ekstrawertyczny świat kontra introwertyczna monotonia i pytanie – czy to przejściowy stan czy wręcz przeciwnie trzeba się z tym faktem na dobre pogodzić? O jaki problem chodzi? To pole do interpretacji. Kompozycja piosenki celowo pozostaje otwarta – dlaczego? Dlatego, że to dopiero początek opowieści. „PanTuStał” otwiera wątek ogólny, który wyjaśniać będzie dopiero kolejny singiel, a ten zbliża się już wielkimi krokami!

Do utworu powstało ciekawe lyric video, które zdecydowanie nie jest klasycznym przedstawicielem tego gatunku.

 

BlackJob – PanTuStał

 

„PanTuStał” jest zapowiedzią pełnego materiału BlackJob. Jak sami zdradzają:

Plany długodystansowe zapoczątkuje nagranie trzeciego singla, jeszcze w tym roku i wydanie go na początku następnego. Wybraliśmy już utwór i możemy po cichu zdradzić, że cielesność będzie tematem przewodnim. Koniec 2022 roku to też na pewno krążek długogrający, zamykający w całość wiele naszych nowopowstałych kompozycji. Co więcej? Granie! Na tyle, na ile nam świat na to pozwoli w tych niepewnych czasach!